Nasa basına sızdırılan video ve resim

18
130

Nasa basına sızdırılan video ve resim

NASA Ay yapılarını kabul etmek zorunda kalacak ?

Çok ilginç bir tesbit meydana çıktı. NASA çalışanlarının masum bir fotoğrafı kendi bloglarında yayınlandıktan sonra çok büyük yankılar uyandıracak görüntüler ortaya çıktı.

Çalışanların olduğu bir görüntüde masa üstlerinde çalıştıkları AY yüzeyine ait fotoğrafta, bir çeşit yapı olduğu açık bir biçimde görülüyor.

Durum hakkında NASA dan bir açıklama gelmiş değil…

Videoda durum açık bir biçimde görülebiliyor.

Fotoğrafın yüksek çözünürlüklü olarak

http://www.nasa.gov/centers/ames/images/content/393894main_ACD09-0220-089_full.jpg

Bakalım bu konuda neler söylenecek…


18
Kimler Neler Demiş?

avatar
11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
orkuncheddinixionFactorxaslı Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
cetin ak
Ziyaretçi
cetin ak

Bir teori vardi belkide onun kaniti bu foto hitlerin aya kactigi tabi o donem resmedilmis hitlere ait ufolarda mevcut ayda üs kurup kolonilesmis teknoloji diger uzaylilardan almis bayagi enterasan yazilar mevcut hatta bugunlerin gozlemlenen ufolarinda ilgincki gamali hac resmine benzer isaretler mevcut birde aya bugune kadar hic cikilmadi buda paylasilan bilgiler icinde

Tolga
Ziyaretçi
Tolga

Amerika ve rusya aya çıktıktan sonra her ikiside birdaha çıkmadı ama bu bizim bildiğimiz yani belkide çıkıyorlardır haberimiz yok. Ayrıca hitlerin uzaya kaçtığı fikride çok hayalperestçe bence

cetin ak
Ziyaretçi
cetin ak

Aya abd ve rusmu cikti iyi arastirin aya cikma fikri ilk ruslarindi casusluk donemiydi abd rusyadan bir. Adim onde olmak icin fikirden 2 yil sonra aya ciktiklarini acikladi dusunsenize bir alt yapi yok bilgisayarin 1salon kadar buyuk oldugu donemde dunyadan aya gidip geleceksiniz ayrica o donem cekilmis ay ile ilgili filmlerde bir cok gariplikler var yani aya hic inilmedi hitlere gelince teori hayal perestce olabilir ama o donemde hitlerin ufolar ile ilgili oldugu hatta yaptirdigi bile soyleniyor birde yakinda bununla ilgili bir sinema filmi gorebilirsiniz.ufo resimlerini incelerseniz gamali hac resmine rastlaminizda mumkun… Hayat bu nelerle karsilasiyoruz…

Sami34
Ziyaretçi
Sami34
aslı
Ziyaretçi
aslı

ABD aya gitti,yerleşti.Daha sonra studyo çalışması yapıldı havasında sızdırılan görüntülerin kasıtlı olduğunu düşünüyorum.Hiçbirşey yapılmadı hissi verilerek insanlığın uyutulduğunu düşünüyorum.İnanmayanlar uyurken adamlar fersah fersah yol katettiler.Akıl sınırlarını zorlayan bilimsel gelişmeler oldu.Hemde 1940’lı yıllardan beri.Aya gidildi,koloniler kuruldu.Ayın toprak altında yaşayan kendi vatandaşları bile var. Marsa gidildi,orada koloniler kuruldu.Obama 1980 yılında Mars eğitim sınıfına dahil edilmiş,zamanda yolculuk (time travel) yaparak 81 ve 83’te Marsa gitmiş.(Obama’nın devlet başkanı olacağı zaten o zamanlarda yapılan projelerin sonucuymuş).Eisenhower’in torunu 2007 yılında gizli Mars kolonisinde görevlendirilmek istenmiş,o da bunu reddetmiş ve bunu da basına açıklamış. Farkında mısınız?Hala Hitler ve projeleri konuşuluyor.Bu da aslında 3.Reich’ın kaybetmediği hatta kazandığını söyleyenleri… Read more »

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Aslı hanım, halen aya gidildiğine inanmayanların olduğunu anlamak gerçekten güç bu konuda size katılıyorum. Bilim ve teknolojideki gelişmeler de yadsınamaz derecede ilerledi hatta çoğu bizden saklanıyor bunda da hemfikiriz. Ama size birşey sormak istiyorum eğer admin izin verirse. Çünkü genelde sorularım sansürleniyor. Sizler gibi herhangi bir iddia ortaya atmamama rağmen sorularım adminni onayınden geçmiyor umarım bu geçer. Zamanda yolculuk ve marsta kolonileştiğimizi görmüş gibi anlatıyorsunuz. Var mıdır elinizde bunlarla ilgili belge? Gerçekten ben de bunlara inanmak istiyorum ama inanmak istemek başka, körü körüne inanmak başka. Bugün internet yalan dolan dolu yeaa diye bir görüş var. Bunun sebebi böyle mesnetsiz iddialar… Read more »

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

Haziran 1937’de, Hitler ve Goering’de aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar.Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı. Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh’un Gemisinin bulunduğu farzedilen Ağrı Dağı’nda bazı hikayeler dinlediler. Bu hikayelere göre 200 nesil önce,gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüde indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu.Daha sonraları köy halkından biri bu nesneyle karşılaşmış.İçinden çıkan insana benzeyen tanrılar adamı selamlamış.Adama gemiye gelmesini söylemiş.Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir… Read more »

orkun
Ziyaretçi
orkun

yorumunuzu çok beğendim. zaten batılıların yaptığı da tenolojik ierlemeleri kendilerine saklayıp diğer ulusları ve kendi halklarını uyutmak.
dediğiniz gibi hiçbir şeye inanmamayı çözüm zanneden çok insan var. kafayı kuma gömüp hiçbir şeyi görme! aman ne güzel! bu arada atı alan üsküdar ı onu da geç marsı aşıyor…

cetin ak
Ziyaretçi
cetin ak

Asli hanim pek kizmisa benziyorsunuz bakin yasinizi bilmiyorum ama arastirmaci oldugunuz belli sunu belirteyim abd aya inmedi sebebini aciklayim anlasma uzaylilarla anlasma yapildi o yillarda 51 ussun kurulma sebebide bunla alakalidir.uzaylilarin kesin yasagi sonucu aya inmeleri yadaklanmistir.size bisey daha soyleyim hepimiz bilirizki ay dunyadan kopan bir parca alakasi yok ay dunyadan 3milyar yil daha yasli ve sonradan oraya konulmus uzayli dedigimiz varliklarin ussudur.evet hitler ile baglantisi kesin demedim sadece soylenti ama gozlemlenen ufolarda gamali hac resmi mevcut gamali hac hitlerin isaretidir.benim uzaylilarla gorusmem benim ustun biri oldugumu gostermez sadece onlara sonsuz baglilik icindeyim hepsi bu evren kardesligine inanan biriyim elbetteki… Read more »

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

ixion aciklamalar icin tsk daha anlik ve aktif yazabilecegimiz yer olsa gerecekteknow cok guzel paylasimlar cikacak bluebox facede paylastigi bilginin altina bir yorum yazmiyor iinsanlar mumkunse ordada tartismak istirem sizlerin derin bilgisinden faydalanmak benim icin erdemdir.

aslı
Ziyaretçi
aslı

Önce konuyla ilgili yazanlara teşekkür ederim.Hepiniz değerli şeyler yazmışsınız. Artık, aya gidildi mi?Gidilmedi mi? tartışması yapılmıyor.Olaylar ve veriler bunların çok ötesinde. O kadar çok kanıt var ki.İlk ve en önemli kanıt mağaralarda,ilkel insan tarafından yapılan kasklı,astronot görüntülü çizimlerdir.Kanıt,dünyadaki bütün efsanelerdir.Haberleşme imkanı bile bulunmayan çağlarda,eşzamanlı olarak farklı insan topluluklarının,birbirlerine anlattıklarında bulunan müthiş benzerliklerdir.Kanıt,ünlü Avrupa’lı ressamların resimlerinde çizdikleri küçük detaylarda gözlenen UFO görüntüleridir.(O zamanlar bilgi kirliliği yoktu) Kanıt,Eski Mısır’da mumyalanan ET’dir.Kanıt,Denver Havaalanındaki resimlerdir. Kanıt,Doğu Çin Denizinde 8/11/11’de 6.9luk bir deprem olduğunda ortaya çıkan nadir görülen enerji darbesidir.USGS tarafından kayıtlandırılmıştır.Bu depremde;Reptilian’ların üssünün Andromeda konseyi tarafından yokedilmesinde kullanılan sonik ışın silahlarının bu enerji darbesine… Read more »

Sami34
Ziyaretçi
Sami34

Sayın Aslı, ben kendi adıma şunu söyleyim. Reptilianlar-Andromeda Konseyi-Deprem ilişkisi. Gerçekten merak ettim. Bu konuda detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz bizi? Mümkünse fotoğraf ve linklerle. Teşekkürler.

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Böyle söylendiğinde daha anlamlı, teşekkürler zevkle okuduğum bu uzun cevabınız için. Bir şeylerin gizlendiği bariz zaten onu kimse inkar edemez ama gerçekten hastalık derecesinden birşeyler uyduranlar da var bunun ayrımını yapmak çok güçleşti günümüzde. Verdiğiniz bilgiler kendi içerisinde mantıklı, çelişmiyor bu bakımdan. Ben de eski medeniyetlere uzaylıların geldiğini düşünüyorum yaptığım araştırmalarda. O nedenle 2012 sonlarına doğru birşeyler olacağını da düşünüyorum ama şu galaktik konsey, andromeda filan açıkçası bunlara karşı temkinliyim.

aslı
Ziyaretçi
aslı

Sami34 Beyefendi;Siz de tahmin ediyorsunuz ki,bu konuda bir fotoğraf yok.Uzaydan sonik ışın silahlarıyla yokediyorlar,denizaltı üslerini.Şöyle düşünün;Dünya’da insanların birbirine yaptığı saldırıların kaçının fotoğrafı var?Dediğim gibi kanıt,depreme eşlik eden bir enerji darbesi.Her deprem sırasında ya da sonrasında olmayan bir durum.En son 3 şubat 2012’de Nicobar ada ları yakınlarında bir üssü yoketmişler.Andromedacılar saldırı yaptıkça bülten halinde yayınlıyor lar.Şu tarihte,şu üssü yokettik şeklinde.Bunu da üslerden haberi olan devletlere gecilen bir me saj olduğunu düşünüyorum.Bir ültimatom gibi. Bu konu o kadar ilginç ki;varsayalım böyle birşey yok.O zaman internette, 2 grubun,hergün bir birine saldırması niye? İnternette,bu anlamda çok ciddi gruplaşmalar var.Kendilerinin bağlı olduğu,düşüncelerini yay dıkları birsürü… Read more »

Sami34
Ziyaretçi
Sami34

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de bir süredir webde bu konuları araştırıyorum. Paylaştıklarınızdan ve webden ulaştıklarımdan anladığım kadarıyla bu bahsettiğiniz savaş insanlar arasında da bilinç düzeyinde gerçekleşiyor. Bir takım sonik silahlar kullanan taraflar, insanlar üzerinde bıkkınlık, yılgınlık, anksiyete, depresyon ile kontrol ve manipülasyon sağlıyorlar. Konuyla ne kadar bağlantılı emin olmamakla birlikte kendi yaşantımdan bir örnek vermek istiyorum. Mesela yakın bir arkadaşım var; şu ana kadar ki araştırmalarımla kendisinin reptilianların veya grilerin etkisi altında olduğu sonucuna vardım. Çünkü bu kişi nereye giderse negatif enerjiyi çevresine çekiyor, bir yere gitse orada ya bir ölüm, yaralanma, kaza, terör olayı, deprem vb. olaylar gerçekleşiyor. Komik… Read more »

aslı
Ziyaretçi
aslı

Herzaman söylerim;İnsanlar,cevaplarını bilmedikleri sorular sormazlar.Yanılmadım.Konuya vakıfsınız.
Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.Tvlerde subliminal mesajlar veriliyor.İnternette de öyle.Neye
yönlendirildiğimizi henüz bilmiyoruz.Türkiye’de tv izlemeyenlerin sayısı da çok fazla.Bu da bilin
sin isterim.

aslı
Ziyaretçi
aslı

Reptilian’ların varlığı neredeyse kabul ediliyor.Bu haber ABD’de bu başlık altında verildi.İlk defa bir Türk sitesinde de bu haber yayınlandı.

http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=252356