NASA HAARP saldırısını açıklayabilir mi ?

12
125

NASA HAARP saldırısını açıklayabildimi ?

2005 yılında oluşan katrina kasırgasından sonra ulasal güvenlik departmanları bu kasırgayı incelemişler ve bazı gariplikler olabileceği varsayımı ile NASA ya bu kasırganın incelenmesi görevi verilmiş…

2007 senesine gelinceye kadar NASA haarp saldırısı olduğunu ve ABD üzerinde bunun etkili olduğunu ispat etmek amacı ile çalışmalarda bulunmuştu ve raporlarla ABD üzerinde hava manipülasyonları olduğunu göstermiştir.

Belirlenemeyen bulut anormallikleri uzun bir çalışma sonunda bu aktivasyonu tesbit ettiler.

Fotografların geniş boyutlu olarak görmek isterseniz üzerine tıklayabilirsiniz.

Özellikle yukarıdaki uydu fotografındaki bulut anormalliklerine dikkatinizi çekecektir.

NASA bu raporu yönetime verdikten sonra ABD üzerindeki iyonesferi kontrol etme çalışmaları başka bir boyutta devam etti. Artık ABD HAARP konusunda yalnız olmadığını anlayacaktı…

Birçok kişinin savunduğu ABD haarp silahına sahip ama kendi ülkesi üzerinde olan kasırga ve fırtınaları neden engel olamıyor gibi söylemler sanırım biraz açıklanabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

1) ABD, HAARP teknolojisinin geliştiricisi olarak saldırı ayağına sahipse, savunma ayağına da sahip olması gerekmiyor mu? Yani ABD HAARP teknolojisi ile saldırılar yapabiliyor ama kendi ülkesini saldırılara karşı savunamıyor mu? Bana pek mantıklı görünmüyor. Birisi “zehir” geliştiriyorsa mutlaka “panzehirini” de geliştirmek zorundadır. Aksi taktirde kendi zehiri ile zehirlenebilir. Ciddi devletler böyle hatalara düşmezler. Hele ki süper güç olduğunu iddia edenler hiç düşmezler. 2) Eğer Katrina Kasırgası HAARP saldırısı ise ABD’ye kim, neden saldırmıştır? Saldırının amacı nedir? 3) Eğer ABD Katrina Kasırgası ile kendisine saldırıldığını tespit etmişse, kendine saldıran ülkeyi de tespit etmiş olması gerekir. ABD kendisine saldıran ülkeyi tespit etmişse,… Read more »

john conner
john conner
Reply to  Admin

Değerli admin arkadaşım, yanlış hatırlamıyorsam Katrina Kasırgası’nın sorumlusu olarak daha önce Rusya’yı işaret etmiştiniz. Sadece siz değil. HAARP’in bir iklim silahı olduğuna inanan dünya çapındaki komplo teorisyenleri de aynı şeyi ifade ediyorlardı. Hatta Katrina isminin Rus Çariçeleri 1. veya 2. Katerina’dan geldiğini iddia ediyorlardı. Oysa ki şimdi verdiğiniz linkte Katrina Kasırgası’nın sorumlusu olarak Çin’in gösterildiğini anlıyoruz. Siz de yazmışsınız zaten “Çin’e verilen cevap yazıda mevcut” diye. Şimdi bu bana çelişkili göründü. Sizce de bu bir çelişki değil mi? Ayrıca Katrina Kasırgası 2005 yılında meydana gelmişti. 2005 yılında Çin’in elinde HAARP tesisi olabileceğini hiç zannetmiyorum. Okuduğum bir yabancı sitede rastlamıştım. HAARP… Read more »

kerim
kerim
Reply to  john conner

dünyada 7+ depremlerin büyük fırtınaların %90 nı haarpa yapıştırılıyo haarp olmasa deprem olmuyacak gibi çocuksu bi düşünce çıkıyo marmarayı haarp yaptı kütahyayı haarp yaptı vanı harp yaptı elazığı haarp e geride ne kaldı 1. derece deprem bolgesi olan ülke için 🙂 bu ülke 1000 lerce yıldır yıkılıyo zaten öncekileri kim yapıyodu?

İlginc
İlginc
Reply to  kerim

HAARP yapmıyor tetikliyor, yani fayları harekete geciyor.

aslı
aslı

John Conner Bey’e; Apokalips’in Atlıları isimli kitabı okumasını tavsiye ederim.Yayınevi adı Selis Kitaplar olarak geciyor.Umarım bulursunuz.

john conner
john conner
Reply to  aslı

Aslı Hanım, kitabı okumadım. Ama biliyorum. Aynı sizin gibi bir arkadaşım tavsiye etmişti. Okuma fırsatım olmadı ama galiba “Yeni Dünya Düzeni” ve “İlluminati” hakkındaymış. Kitabın yazarı da Amerikalı bir deniz istihbarat subayıymış.

aslı
aslı

Admin Bey’in yayınladığı haber ve görüntü çok önemli.Çok şaşırtıcı.Bulutlardaki anormallikler daha önce ve sonra hangi olaylarda gözlemlendi acaba?Bu görüntüleri es gecmeyelim.
Bugün bir haberde (sanki bu olayı teyit eder gibi) Cynthia Mckinney diye bir kadın,Katrina kasırgası sonrasında,Louisiana bataklıklarında,kafalarına tek kurşun sıkılarak öldürülmüş 5000 erkek cesedi bulunduğunu açıklamış.Bunların tutsaklar olabileceği düşünülüyor.Gerci kadına deli falanda demişler ama yabana atılacak bir konu olmadığını düşünüyorum

john conner
john conner
Reply to  aslı

Aslı Hanım, Cynthia Mckinney Demokrat Parti adına 6 dönem ABD Temsilciler Meclisi’nde parlementer olarak görev yapmıştır. Siyahidir. 2008 yılında Yeşiller’in başkan adayıydı. Sizin anlattığınız olayı da 2008 yılında katıldığı bir konferansta gündeme getirmişti. Herhalde siz yeni öğrendiniz. Olay yeni değil. İddiasına göre Katrina Kasırgası sırasında New Orleans’da devlet, 5000 azılı mahkumun (hepsi siyahi) kafasına tek kurşun sıkarak mahkumları infaz etmiş. Ve Louisiana bataklığına atarak yok etmiş. ABD basını tarafından kadın, başkanlık seçimlerini kazanmak için böyle sansasyonel bir olayı ortaya atmakla suçlandı. Devlet tabii ki red etti. 5-10 sene sonra doğrulanırsa hiç şaşırmam. Olayın HAARP ile bir ilgisi yoktur. Katrina Kasırgası’nın… Read more »

aslı
aslı

John Conner Bey,size kendi iddia ve düşüncelerimi anlatan bir yazı hazırlamıştım.Ama göndermeyeceğim.Kendime sansür uyguladım.Kitap tavsiyemi dostca bir öneri olarak kabul ediniz.Klasik bir İllimunati kitabı değil.Okursanız,siz bilgileneceksiniz.Ben okudum ,bilgilendim.
Siz,Admin Bey’in 27/02/12’de yazdığı HAARP’le ilgili bir yazısına karşılık,29/02/12 saat06.54’te yazdığınız yorumunuzda ‘ Madem Amerika 1993 yılından bu yana HAARP gibi bir iklim silahına sahip,neden kendi ülkesini vuran şiddetli kasırgaları engellemiyor’ diye bir soru sormuşsunuz.
Kitap, bu sorularınıza da cevap verebilecek kapasitededir.Direkt ya da indirekt cevaplar bulursunuz.Mckinney’in açıkladığı öldürülmelerle ilgili de cevap olacaktır.
Bu konuda başka bir şey yazmayacağım.

john conner
john conner
Reply to  aslı

Aslı Hanım, değerli fikir ve düşüncelerinizi dinlemekten yalnızca zevk duyarım. Lütfen yazınızı paylaşınız. O kadar mesai harcamışsınız, emeğinizin boşa gitmesini istemem. Ayrıca neden kendinize sansür uyguladığınızı merak ettim doğrusu. Buna ben sebep olduysam, bilmeden sizi kıracak bir şey yazdıysam, ÖZÜR DİLERİM. Bilmenizi isterim ki, maksadım asla sizi üzmek değildi.

aslı
aslı

Estağfurullah,herhangi bir kırgınlık söz konusu değil.Sadece,herşeyin açık açık yazılamayacağını,yazıyı tamamlayıp bitirdikten sonra farkettim.Kibarlığınız için teşekkür ederim.