Şeytan üçgeni yer mi değiştirdi ?

2
115

Şeytan üçgeni yer mi değiştirdi ?

Bermuda şeytan üçgeni olarak adlandırılan bölgeden uzun zamandır. Kayıp haberleri gelmiyordu.
Son günlerde bu bölgenin hemen çok yakınlarından ardı arkasına gelen uçak ve gemi kaza raporları şeytan üçgeni bölgesinin buraya kaydığını mı gösteriyor.

Bölge Venezuella ya bağlı Los Roques adaları…

En son olay olarak Moda tasarımcısı Vittorio Missoni uçağı havada kaybolmuştu. Venezuella kıyılarındaki adalar gizemli gittikçe daha fazla bir üne sahip olmaya başladı.

90’lı yılların ortalarından bu yana bu alan üzerinden seyahat eden küçük uçaklar ya acil durum bildirdi yada kaza ile kayboldu. Bu şekilde bildirilen olay sayısı 17 olmuş.

2008 yılında, 14 kişinin öldüğü bir uçak denize düştü. Enkazı henüz yeni bulundu.

Bölgede ani türbülans veya herhangi bir basınç düşmesi oluşturacak bir dağ grubuda olmaması bu bölgedeki gizemi oldukça artırmış durumda.

Bölgenin daha önce birçok olayın yaşandığı bermuda şeytan üçgenine nerede ise paralel bir bölgede olması bazı teorileride canlandırmakta.

Dünyanın manyetik akımından etkilenen bir olayın bu alanın yer değiştirmesi ile bermuda şeytan üçgenin konum değiştirdiği konuşulmakta.

Enterasan olan olay ise hükümet birimlerince olaylar hakkında teknik bir açıklama yapamamaları. Aynı bermuda şeytan üçgeninde olduğu gibi…

Bu bölgeyi artık kontrol etmek ve analiz için bu bölgeye odaklanmak gerekecektir. Söylendiği gibi dünyadan kaynaklı bir manyetik değişim söz konusu ise bu değişim dünyanın birçok bölgesinde olmuş olabilir. Bu bölgedeki olayları incelemeden dünyadaki değişimleri açıklamak zor olacak. Örneğin kutup noktalarının değişiminin ip uçları bermuda şeytan üçgenin yer değiştirmesinin altında gizlenmiş olabilir mi ?

Bu tip soruları açıklayabilmek için dünyadaki bu tip değişimleri iyi incelemek ve boş geçmemek gerekmekte.

Durumu takip ediyorum sizlerde eklemek istediklerinizi bana yazabilirsiniz.


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ugurEmre Gulencay Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emre Gulencay
Ziyaretçi
Emre Gulencay

Kutuptaki kaymanın, hangi enlem ve boylamda gerçekleştiği teknik olarak biliniyor mu? Yani koordinatları…
Eğer eski halinden nereye ne kadar kaydı ise, Bermuda Şeytan Üçgeni’nin geçmişten bu yana bilinen koordinatlarına da kutuplardaki kaymanın aynı oran ve doğrultusu uygulanırsa olası kaymanın bölgesi bulunabilir sanırım. Anlatabilmişimdir umarım.

ugur
Ziyaretçi

malezya hava yollarının uçağıdamı bermuda üçgenindemi kayboldu acaba…