Türkiye üzerinde manyetik dalgalar.

47
250

Türkiye üzerinde manyetik dalgalar.

Saat 16:00 civarında başlayan titreşim batı karadeniz boyunca kilometrelerce devam ediyor.

Bölge üzerindeki düşük frekansta bir manyetik titreşim mevcut

Bu sinyaller yaklaşık 6 saattir takip edilebiliyor…

Durumu gözlemeye devam ediyoruz…

Sinyal aniden ortaya çıktı ve geniş bir alanı etkiliyor. Bölgeden bir haber alamadık. Bu alan üzerinde olanların durumu kontrol ederek garip durumları siteye yazmalarını bekliyoruz.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

47 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim
Reply to  Admin

zaten türkiye kıpkırmızı hemde yüzümüz güneşe dönük değil şu an ist dayım dünde 3.3 lük depremi var yalovanın emscde 2.5 lik devamda var takib ediyorum

aslı
aslı

Cınarcık,22.56 da 2.5 şiddetinde 3. sarsıntı

andi

2 gündür istanbulda güneşin batışında belirgin bir kızıllık artışı mevcuttu. DKOS a göz attım dün gece şöyle bir not düşmüş. “22.03.12 Saat 01:30
3.Koloni yuva terki yapmaya başladı. Çiçek kümesi meydana getirdi. Saat 00:37 de Büyüklük: 3.3 Yalova’da meydana gelen deprem öncü olabilir mi? Koloniler ile gözlem ve deneylere başladım.”

Azes
Azes

Birkaç gündür aşırı kulak çınlamam var (aniden gelen çınlamalar bunlar) Zonguldak civarları aşırı sisliydi. Ve sabahları ve geceleri gökyüzü aşırı pembe oluyor (gece olması düşündürücü). Bulutlar kırmızıya yakın bir pembe renge bürünüyor.

Oguzhan
Oguzhan
Reply to  Azes

İki gün önce 21 Mart’ta Kdz. Ereğli’de AKM Sineması önünden garaj tarafına bakınca aydınlık, güneşli ve açıktı ama devlet hastanesi tarafına bakınca orayı çok yoğun sis almıştı. Dağ komple görünmüyordu İnternette yavaşlama ve radyo yayınında cızırtı mevcut. Kulak çınlamaları sağlı sollu bir anda geliyor ve 30 saniye içinde geçiyor.

Tolga
Tolga

2012.03.23 14:37:52 39.6103 26.0530 7.9 -.- 4.1 -.- TAVAKLI AÇIKLARI-ÇANAKKALE (EGE DENİZİ) İlksel

andi

dünden beri aktivitenin devam ettiği yalova-çanakkale hattında biraz önce Çanakkale civarında 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Hareketlilik devam etmekte.

atlantikk
atlantikk

Bu sabaha karşı (özellikle sabahları) kulağımda epey bi uğultu vardı. sanki bir tınlama gibi. yer Çatalca İstanbul.

aslı
aslı

Van’da 4.5 şiddetinde deprem

aslı
aslı

Admin Bey,2011 Kurban Bayramında Abant’taydık.6-7 Kasım günlerinde,gökyüzünde ızgara şeklinde,deprem habercisi olarak adlandırılan bulutların fotoğraflarını çektik.8 ve 9 Kasım 2011’de de Van’da 1 gün arayla 2 deprem oldu biliyorsunuz..
Sormak istediğim şey şu;Ben bulutların gidiş yönüne doğru bir deprem olacağını varsaymıştım.Bu olabilirliği yüksek bir varsayım mıdır sizce?
Eğer bu doğruysa,değilse de şöyle bir gözlemimi aktarayım.Dün sat24’teki bulutlar Rusya’dan
Türkiye’ye doğru hareket ediyordu.Yani Türkiye haritasının yukarısından,Akdeniz’e doğru ve İsra
il’de,çok nadir olduğu söylenen 3,7 bir deprem oldu.Bir tesadüf müdür?

kerim
kerim

aslında özellikle mart-nisan ayında küçük ve orta depremlerde artış olur bazı hissedilen anamolilerde baharın gelişinden kaynaklanabiliyo olabilir malum değişimin içinde oluyoruz biyolojikte atmosfarikte …

aslı
aslı

O zaman 1-2 saattir yaptığım bir gözlem ve sonucunu yazayım.Sat24’de gözlemleyemediğim için yr.no/satellitt’den baktığımda,Akdeniz’den Türkiye tarafına doğru hareketli ızgara görüntülü
bulutları gördüm.Hala da varlar.Sırasıyla;21.19’da Cebelitarığın batısında 2.3,21.34’de Ege 12 adalarda 3.8,21.58’de Kütahya civarında 2.3,22.06’da Kuzey İtalya’da 2.3 deprem oldu.İlginc değil mi?

salih
salih

avustralyanın ortasında olan 2 km derinlikdeki 5.5 şiddetindeki depremde ilginç bir deprem değilmi

john conner
john conner

Küresel Hegemon Güçlerin HAARP Oyunu (Kara Propagandası) Bilindiği üzere uzun zamandır HAARP isimli teknolojinin yapay depremler ve iklimsel anomaliler yaratmak için kullanıldığı fikri belirli kaynaklar tarafından yaygınlaştırılmaktadır. Bu kaynaklar ısrarla küresel hegemon güçlerin yani ABD, Rusya ve Çin’in HAARP teknolojisine sahip olduğununu iddia ederler. Buradaki amaç küresel hegemon güçlerin “YENİLMEZ” olduğunu dünya kamuoyunun bilinç altına yerleştirmektir. Bu “primary” yani birincil hedeftir. Bir de “secondary” yani ikincil bir amaç vardır. O da küresel hegemon güçlerin ve emrinde çalışan “embedded” (iliştirilmiş) hükümetlerin olası bir tektonik depremde alacağı hasarı ve baskıyı azaltmaktır. HAARP teknolojisinde en ileri düzeyde olduğu söylenen ABD yıllardır doğal afetlerden… Read more »

kerim
kerim
Reply to  john conner

meksikanın az hasarla atlatmasının nedeni okuduğum kadarıyla yerleşim birimlerine kısmen uzak olması ikinciside aralıktamı 6.6 lık depremi varmış rapor eden halk ondan daha az sallandık süre olarak demiyolar, salınım gücü düşükmüş sallanan sandalye etkisi gibi diyebilriz ama deprem uzun olduğu için büyüklük 7.4 e kadar çıktı ilk once uzunluk baz alındı 7.9 verildi depremlerde salınım gücü çok onemlidir isterse 8.1 olsun düşükse fazla zarar vermez.,vanında salınım gücü düşüktür o yüzden az ev yıkıldı zaten o berbat yapılaşmaya rağmen….kaf depremleri malesef vurdumu acayip vuruyo o yüzden şansısız..

kerim
kerim
Reply to  kerim

şöyle örnekleyim 10 sene içinde izmir ve istanbul 7.3 mg eşit mg de sallandı diyelim bikaç sene aralıkla ist un izmirden misli misli daha fazla zarar görüceğinin garantisini veririm, 99 depremini hatırlayanlar sallantı olarak şekilden şekile girdiğini hatırlar kaf o yüzden bu ülkenin kabusudur en yıkım yaratan faylardan biridir geçimiş tarihi deprem kayıtlarına bakıldığında ölüm oranı çok çok daha fazladır kafda bu yüzden..

john conner
john conner
Reply to  kerim

Kerim Bey, sizce Meksika depremi (eğer gerçekten olduysa) dünyanın doğal akışı içerisindeki tektonik bir deprem mi? Yoksa HAARP iklim silahı ile tetiklenmiş bir deprem mi? Eğer tektonik bir deprem ise önceden ilan edilen deprem tatbikatından yalnızca 2 dakika sonra olması sizce büyük bir tesadüf mü?

john conner
john conner
Reply to  Admin

Yazımda da belirttiğim gibi küresel hegemon güçlerin önceden hazırladığı “klasik” güvenlik kamerası görüntüleri. 1. videoda görülen havuz nedense güvenlik kamerası sallanmaya yani sözde deprem dalgaları vurmaya başladıktan 25-30 saniye sonra dalgalanmaya başlıyor. Oysa öyle olmaması gerekiyordu. Bu sizce de garip değil mi? 2. video ise benim tezimi neredeyse bire bir kanıtlıyor. Çalışma ofislerinin olduğu çok katlı bir binanın güvenlik kamerası görüntüleri. Ve nedense çalışanlarda hiç panik yok. Sanki olacakları önceden biliyorlar. Bir deprem tatbikatı gibi. Gerçek bir deprem olsa hızla dışarıya kaçmaları gerekmiyor mu? 3. video da aynı şekilde. Çok katlı bir binadan çıkan insanlar hiç paniklemeden hızla normal hayat… Read more »

kerim
kerim
Reply to  john conner

20+ saniye süren depremler aynı dalgada asla gitmez süre içinde düşük başlar sonra çoğalır v.s vites 1 de 2 de başlar 4 e 5 e atar çoğunda çok ender bolu depremi gibi 4-5 vitesde başlayanda vardır

mehmet
mehmet

Dünyanın herhangi bir yerinde deprem oldugu zaman o depremi en iyi ölcen aletler ordan uzak olanlardır..bundan dolayı bir deprem oldugu zaman yerel aletlerle uzaktaki sismograflar arasında bir koordinasyon yapıldıktan sonra gercek magnitide ölcülebilir.bunu sıklıkla deprem degerlerinin 1-2 gün icinde degismesinden anlıyoruz zaten..

bir yerde deprem olmadan ,deprem varmıs gibi göstermenin herhangi bir olasılıgı yoktur.

aslı
aslı

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doc. Dr.Oğuz Gündoğdu,bu gün okuduğum bir haberde,Marmara’da 1.5 yıldır bir hareketliliğin gözlendiğini,küçük depremlerin bize fayın gerildiğini haber verdiğini,gerilmenin ciddi noktalara gelmesinin an meselesi olduğunu,ölçtükleri bazı parametreler olduğunu ve bu parametrelerde çok ciddi değişiklikler gördüklerini söylemiş.
Van depreminin de beklenmeyen bir gelişme olduğunu,deprem öncesinde,yüzeyde hiç belirti bulunmadığını da eklemiş.

aslı
aslı

İnsanların tetiklediği depremlerin sebepleri;
1) Sondaj projeleri yani yerkabuğunun kontrolsüz delinmesi (Petrol sondajı,doğalgaz üretimi gibi)
2) Volkanik aktiviteler
3) Nükleer bombalar
4) Kömür işletmeleri
5) Barajlar (Çok miktarda su birikmesi sebebiyle,tektonik tabakalara basıncı artırıyor,yeraltında
Co2’nin sıkışmasına sebep oluyor.)
6) Askeri testler
7) Okyanus tabanlı sismik testler (ki balina ve yunusların ölmesine de sebep olmaktadır)
8 Gökdelenler (Gene dünyanın yüzeyine basınc yaparak depremi tetikliyor)

Meliksah
Meliksah

Bizim burada birçok Chemtrails uygulaması yapıldı. (Adana)
Toplam 4-5 çizgi vardı. Ayrıca hepsi aynı doğrultuda değil. Bazıları 90 derece kesmiş biçimde duruyordu. X şeklinde.

Arkadaşımın telefonundan da çekmiştim, o zaman yanımda telefon yoktu.
Diğer resimleri de yarın göndereyim.

Acaba neden bu kadar çok spreyleme yaptılar?

Meliksah
Meliksah
Reply to  Meliksah

25 Mart günündeki Adana’daki yoğun spreylemenin diğer görüntüleri.
Resimlerin bir kısmı bana ait değildir.

comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

Meliksah
Meliksah
Reply to  Meliksah

comment image

aslı
aslı

Reuters 7.2 Şili’de deprem haberi verdi.EMSC 6.2 yazmış

Amphitritel
Amphitritel

Şili deprem ; 7.2
Kıyıya çok yakin.Tsunami uyarısı yapılır büyük ihtimal.Ayrıca Arjantin’e çok yakın.

Factorx
Factorx

Admin, dünyadaki irili ufaklı bu deprem hareketliliğini geçmiş yıllarla da karşılaştırabileceğimiz bir site var mı? Yani şu an dünya haritası üzerinde anlık depremlere baktığımızda kıpkırmızı heryer. Heryerde bir yoğunluk var ama acaba bu hep mi böyleydi yoksa artan bir ivme mi gösteriyor objektif olmak adına nasıl karşılaştırabiliriz?

kerim
kerim
Reply to  Factorx

var ama oyle abartılcak bi düzeyde değil himalaya (bulunduğumuz kuşak) kuşağı aksine durgun pasific de biraz artış mevcut …

aslı
aslı

24 Nisan 2010’da Kaliforniya depreminde çekilen havuz video görüntüleri,daha sonra Meksika depreminde olmuş gibi yeniden gösterildi,bildiğiniz gibi.Aynı görüntüler, 26 Mart 2012’de olan 7.2 Şili deprem haberi olarak KANALTÜRK haber kanalında da kullanıldı.(saat:13.50 civarı)
Demek ki hiç bir araştırma yapılmadan,masa başı gazetecelik böyle birşeymiş.
Herkesin bilgisine…

Ariakas
Ariakas

Denizde esrarengiz kaza: Yaralı askerler var

Sahil Güvenliğe ait botlar Harem’de çok sayıda yaralı askeri karaya çıkararak ambulanslarla askeri hastanelere kaldırdı. Askerlerin o bölgede ne aradığı, görevlerinin ne olduğuyla ilgili bir bilgi yok. Kazayla ilgili henüz açıklama yapılmadı. Milliyet, hürriyet gibi haber sitelerine düşmeye başladı. Göz atılması gerek.

Güven Sporel
Güven Sporel

Online linkte harita kıpkırmızı şu anda.

Güven Sporel
Güven Sporel
Reply to  Güven Sporel

Siteyi dikkatle incelersen yeterli tanım var. Şu anda iyonosferde aşırı ısınma mevcut. Yani müdahale var demek oluyor bu.

Jared Conway
Jared Conway
Reply to  Güven Sporel

Telefon girmediği için sordum 🙂 ne tür bir müdahale?

Güven Sporel
Güven Sporel
Reply to  Güven Sporel

2 gün kadar önce atmosfer üzerinde deney yapıldı zaten. Dünya genelinde atmosfere çok sayıda kimyasal salındı. İnternete girdiğinde siteye bakarsan görürsün detaylarını zaten.