Uzaylı yaratık veya maddeler mi ?

4
72

Uzaylı yaratık veya maddeler mi ?

Arizonadan gelen çok ilginç bir olay var karşımızda.

Çölün ortasında içi su dolu binlerce küçük mor renkli kürecik ile karşılaşılmış. Çöl ortamında bu tip bir yapının nasıl oluştuğu hala araştırılmakta.

Yapılarda yapılan incelemelerde yapının bir organizma olmadığı bitki özellikleri ile hücresel yapılar halinde bulunması dünya dışı bir varlık olma ihtimalini güçlendiriyor.

Yapının kendi kendine çoğalması nedeni ile dünyanın çeşitli bölgelerinde bu tip bir form oluşup oluşmadığı incelenmesi gereken bir durum oluşturmakta

Oluşumlar hakkında yapılan zoolog yorumlarından bazıları da bunun bir tür mantar olabileceği yönünde. Ancak bu tür bir mantar yapı var isede çöl ortasında suyu nasıl sentez edebildiği.

Diğer yorumlarda ise organizmanın yapı olarak ve bir arada bulunması nedeni ile deniz yaşam forumlarına andırıyor olduğu yönünde. Bu durum çölün ortasındaki bu organizmanın bu ortamda canlı kalması için bir şekilde yaşam formunun dünya dışı olma ihtimalide beliriyor.

Bölgede yapılan araştırmalarda bu tür bir yapıya başka bir yerde rastlanmamış. Sadece tek bir bölgede ortaya çıkmış durumda.

İncelemeler halen devam etmekte. TV programlarında hala bu konu tartışılmaya devam ediyor.

Sizinde incelemeniz için TV de yayınlanan videosuda eklenmiştir.

Uzaylı yaratık Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail Bilici

biz çocukken böyle bişey satılıyordu su maymuncuğu diye kavonoza su koyup içine atıyoduk ve suda kaldıkça büyüyorlardı. tıpkı ona benziyor birisi bunlardan biriktirip sonrada oraya dökmüş olmasın ? belki okadar esrarengiz birşey değildir ha ?

hakan
hakan

canlı bir şeye benzetemedim organik olarak daha çok kimyasal bir şeye tepkimeye benziyo amonyakla bazı maddeler karışıp baloncuk olmuş gibi..

ceko
ceko

valla videosuda varsa artik diycek bir lafim yok

kar kokusu
kar kokusu

iyibilgi.com adlı haber sitesinde bayağı bir zaman önce -uzay madenciliği için çok uluslu şirketlerin birleşip tek şirkete dönüşmeye karar verdikleri zamandan hemen sonra- dünya dışında yapılan BİLİMSEL araltırmalar neticesinde rastladıkları organizmaları dünyaya getirdiklerini ve bunların yaşam formlarının bizim gezegenimize uymadığı için kontrol altına alınamadığı için hastalıklara neden olduğuna dair bir yazı okumuştum.