Video paylaşım için Tube BlueBox BBS açıldı.

2
116

Sitemizle ilgili olacak çok hoş bir haber. Video paylaşım bölümü 🙂

Sitemize bağlı ancak kendi başına özel bir site açtık.

http://tube.bluebox.bbs.tr

Bu sitede BlueBox BBS de yayınlanmakta olan videoları toplu olarak bir arada tutmak ve ileride arşivimizi daha rahat kullanmak amaçlandı.

Site kendi başına bağımsız olduğu için kendi üyelikleri kendisine özeldir. Bu sitede kayıt oldu iseniz tekrar tube.bluebox.bbs.tr de kayıt olmanız gerekmektedir. Ancak site içinde birbirine bağlı olduğu için aynı isimleri kullanırsanız daha iyi olacaktır.

Neden gerekli ?

Youtube ve benzeri yerlerden alınan videolar zaman içinde yazıların içinde kayıplara karışabiliyor. Konu araştırması veya geriye dönük bilgi araştırmalarında video kaynağını bulmak çok zor oluyordu. Şimdi klasör klasör ayırarak sadece video içeriğine bakabileceğiz. Ayrıca beğendiğiniz videolarda kendi profilinize eklenebilecek.

Aynı zamanda bu siteye orjinal kendi çektiğiniz videolarıda yüklenebileceği için bağımsız bir video paylaşımı olmuş olacak.

İleride bu site kendi başına bir video paylaşım sitesi olma kapasiteside var tabii 🙂 ( kullanırsanız bana hak vereceksiniz. )

Hangi tür video paylaşım lar ?

Şimdilik sitemiz konularını paylaşım yapalım istedim. Ancak kullananlar elbet hoşlarına giden videoları kendi kanallarına ekleyebilirler. Bunda bir sorun yok ( site kurallarına uygun olan videolar )

Video sitemizde birçok kategori bulunuyor bunlardan beğendiklerinize istediğiniz videoyu çekebilirsiniz. Buradan paylaşım yaparak arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz.

Aynı zamanda bir sosyal paylaşım alanı

Video sitemiz aynı zamanda bir sosyal paylaşım alanı olarak kullanılabilir. Arkadaş edinebilir ve kendi özel sayfanızdan mesaj gönderebilirsiniz.

Beğenme tuşları ve diğer sosyal paylaşım sitelerinin aktivasyonlarıda yapılmıştır. İstediğiniz şekilde arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz.

.

sosyal paylaşım
sosyal paylaşım

Sitemizin üstündeki menüde yer alan linkten de TUBE BLUE ya ulaşabilirsiniz.

BlueBox BBS in yenilikleri devam edecek şekilde geliştiriyoruz. İçerik olarak üye olduğunuzda anında haberdar olacağınız özellikler eklenmiştir.

Yorum eklerseniz, sizden sonra gelerek yorum yapan kişilerin yorumları size email olarak gelecek böylece yazdığınız yorumların cevaplarını öğrenebileceksiniz. Çoğu zaman yorum yapan kişi yaptığı yorumu bile unutabiliyor 🙂 ( en azında ben öyleyim )

Site istekleri

Site hakkında isteklerini menüdeki haberleşme bölümünden iletebilirsiniz. Girişlerde sorun yaşıyor iseniz üye olmanıza gerek kalmadan haberleşme bölümünü kullanabilirsiniz.

Site hakkında kategorimizi mutlaka arada bakın…

.

Şimdilik bu kadar yazmaya devam ediyoruz.

İzlemeye devam edin 🙂

 

.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments