Vostok gölünde Nazi üssü mü bulundu…

Vostok gölünde Nazi üssü mü bulundu ?

Daha önceki birkaç yazımızda güney kutup bölgesinde garip yapılar ve uzaydan çekilmiş görüntülerde yapılar olduğunu yazmıştık.

Diğer yazılarımız

Kutuplardaki garip yapı ortaya çıkarılacacak.

Kutuplardaki Alman Nazi üsleri hakkında.

Kutup bölgesinde Rus bilim adamlarının kayıp olduğu vostok gölü araştırmaları dış dünyadan bir sır gibi saklanmaya devam ediyor.

Vostok gölü bölgesinde ilginç bazı detayları yazmamız gerekiyor.

Araştırma istasyonun çevresinde büyük bir manyetik alan bulunuyor. Bu durum gölde bildiğimiz elektrik kanunları gereği bir indüksiyon olduğunu gösteriyor veya devasa bir mıknatıs yapı mevcut.

Manyetik anamolinin durumu

Rus bilim adamları bu manyetik değerin sürekli stabil olmasının çalışan bir makina veya yayın merkezi olması ihtimalini göz önüne alınması gerektiği bildiriliyor.

İşin daha ilginç bir boyutu ise Nazi Almanyası ve führeri Adolf Hitler ile ilgili…

İkinci dünya savaşı sonlarına doğru Alman deniz kuvvetleri birkaç U- Bot denizaltılar ile bu bölgede bir deniz üssü kurdular. Bu durum savaş sonrası belgelerde ABD ve Rusyanın eline geçti. Üssün kesin yeri bilinmemekle birlikte yaklaşık konumu biliniyordu.

Vostok gölünde bulunduğu düşünülen bu üsse ulaşmak siteyen Rusya Vostok istasyonunu 1954 de faaliyete geçirdi.

Vostok gölünde Nazi üssü

Gölün içinde bir üs bulunuyor ise burada klonlanmış Hitler ve Sevgilisi Eva nın bir ikizi olma ihtimalide yazılıyor. ( Bilindiği gibi Hitler insan klonlama üzerine araştırmalar yapıyordu. )

Karl Doenitz Alman amiral ve denizaltı filosu komutanı 1939-1943

Hitler ve sevgilisi Eva

Antarktika, Bir belgede ‘Almanya’nın denizaltı filosu, dünyanın diğer ucunda Führer için bir ulaşılamaz kale yaratmıştır diyor ve sizle gurur duyuyor’ diyerek 1943 de Amiral Karl Dontiz, atıfta bulunmuş.

Alman donanma arşivlerine göre, Naziler Nisan 1945’te Müttefiklere teslim olmadan bir ay önce, bir U-530 denizaltı, Kiel Port Güney Kutbu’na ulaştı.

Mürettebatdan alınan ifadelerde, ‘Hitler’in gizli dosyalarıda dahil olmak üzere, Üçüncü Reich ın tüm emanetleri, çeşitli kutuları ve sözde saklanan henüz keşfedilmemiş bir buz mağarası inşa etmiş söylenmektedir.

Sonraki bir iddia teslim olan U-977 denizaltı, onların DNA klonlanmış olabilir umuduyla Hitler ve Eva Braun Antarktika’da kalması oldu. Denizaltıcı sonra teslim olmak için Arjantin’e gitti iddia edildi.

Tüm bunlar Vostok gölünde bulunan ama gizlenmeye çalışılan şeyler için bir kurguda olabilir ancak belgelerin konuştuğu bir ortamda bunu söylemek zor olacak.

Merakla açıklamayı bekliyoruz. ( Tüm dünyadaki siteler ve forumlar bu açıklamaya odaklanmış durumdalar )

Vostok gölünü anlatan güzel bir diyagram

Haber kaynakları

http://www.wtfnews.org/wtf-general/lake-vostoks-ancient-water-could-harbour-alien-life-forms-hitler/?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+wtftop+%28WTF+News+|+Top+posts+feed%29

http://www.heraldsun.com.au/technology/sci-tech/lake-vostoks-ancient-water-could-harbour-aliens-hitler/story-fn5iztw3-1226264499986

Bizdende ilgilenen haber siteleri mevcut

http://www.stargazete.com/dunya/hitler-in-gizli-ussu-haber-422610.htm?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Türkiyede bu konu fazla bir önem taşımıyor sanırım o nedenle haber bulmamız çok zor. Bizdeki habercilik ancak diğer ajanslar verirse o zaman haber sitelerine düşer… Araştırma yapmadıkları için böyle oluyor…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

1 Yorum

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim

anormal bişey bulunsada açıklama beklemek aptallık olur(uzaylı mimarisi,yaratık v.s) kılıf bulunur kapanır gider, netten geçen bilgiler saturnun uydusu veya diğer gezegelerde buz altında yaşam olabilrimi? sorusuna ışık tutmakmış diye geçiyo..

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x