Atmosferde oluşan değişim devam ediyor.

Atmosferde oluşan değişim devam ediyor.

2012 yılı içinde daha önce yazdığımız üst atmosferde oluşan değişimler alt tabakalarda daha ilginç görüntüler veriyor. Bu yıl içinde meydana gelen yıldırım ve şimşeklerin uzunluğu ve şiddeti diğer yıllara göre daha fazla olmakta. Her geçen günde bu şiddet artmaktadır.

Bu durum gökyüzünde elektriksel bazı değişikliklerin meydana geldiğini gösteriyor.

Atmosferde başlayan başka bir durumda deniz dalgalanmasına benzeyen değişimler. Daha öncede yazdığımız HAARP sinyallerinin taşınması sırasında gözlenen bu olay atmosferdeki elektriksel değişimlere bağlı olarak birçok bölgede izlenmeye başladı.

Aşağıdaki videoda atmosferin yerçekimi ile oluşturduğu dalgalanmayı açık bir biçimde görebilirsiniz. Video yavaşlatılmış çekimden anlık fotoğraf yardımı ile oluşturulduğu için uzun bir zaman dilimi kısa video şeklinde gösterilmiştir. Olay bu kadar hızlı meydana gelmemektedir.

Videodan görülebileceği gibi bir dalgalanma mevcut. Bulutlar olmasada normal şartlarda atmosfer sürekli bir dalgalanma içinde.

Bu durum yerçekimi etkisinin bir frekansa bağlı titreşim yarattığını ve sürekli değişen bir dalgalanmanın arttığını gösteriyor.

Rezonans olarak bakıldığında uzak bir gezegenin dünya ile rezonansa girmek üzere olduğu bilgiside buna eklenmektedir. Yerçekimini bu kadar hızla dalgalanmasına sebep bir etkinin ancak başka bir gezegen olması muhtemel görünüyor.

Durum hakkında açıklayıcı detay henüz elimize geçmedi ancak görünen atmosferik değişimlerin buna bağlı olduğu açıklanmış durumda. Yani büyük yıldırım ve şimşeklerin ü-st atmosfer ve dünya arasındaki bölgeki elektriği bu dalgalanmanın artması neticesinde alternatif akım benzeri bir etki ile oluştuğu bildiriliyor.

Konu hakkında bilgi sağladıkça eklemeye çalışacağım.

Atmosferde oluşan değişim

Sizde bulunduğunuz bölgelerde bu tip bulut görselleri çekebilirseniz siteye ekleriz.

Son Yazılar

Covid-19 sahte bir virüs mü?

Covid-19 virüsüne inanmayan on binlerce insan gösteri yapmaya devam ediyor. Corona için bu şekilde eylemlerin dünya çapında artması bekleniyor. #corona #covid #covid-19 .

Corona virüs yayılım haritası

Coronavirüs ilk olarak Aralık ayında ortaya çıktı. Hastalık (COVD-19) yaklaşık 80.000 kişi dünya çapında enfekte etti. 2.600'den fazla insanı öldüren salgın, İtalya ve Güney Kore'de...

Kısa bir Nibiru hikayesi- farklı bir bakış.

Belki de şimdiye kadar var olan en kıvrımlı bulmaca, bilimsel ya da teolojik olsun, günümüzün en baskın dogmalarından bazılarını birbirine karşı dayanaksız bir savaşa...

Mars’ta ‘böcek’ araştırması

Ohio Üniversitesi'nden bir bilim adamının Mars'taki böcekleri keşfetmesi ile ilgili bir basın açıklaması yapıldı. Kızıl Gezegenin etrafında sürünen canlı böceklerin varlığını iddia eden orijinal makale....

Mum ışığı nın sırrı nedir ?

Mum ışığı Hiç düşündünüz mü, mum ışığı neden insana huzur verir veya dinlendirir. Mum ışığının verdiği frekanlar sizi neden huzur vericidir. Bilimadamları bunun ilk insanların ateşin...

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

Subscribe
Bildir
guest
Değerlendirme
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x