18 Ekim AY tutulması ve 3 Kasım GÜNEŞ tutulması.

7
17

18 Ekim AY tutulması ve 3 Kasım GÜNEŞ tutulması…

Dünyamız iki tutulma ile karşı karşıya kalacak nadir görülen birbirine çok yakın günlerde meydana gelen AY ve GUNEŞ tutulmaları izleyeceğiz.

AY ve GUNEŞ tutulmalarının birbirine bu kadar yakın olarak gerçekleşmesi sonrasında dünyamız hiç hoş olmayan felaket ve kötü olaylarla karşılaşmıştı.

AY tutulmasının dünya üzerindeki iz düşümü…

Güneş tutulması ise aşağıdaki şekilde izlenecek…

Bunların üstüne gelen ise gökyüzünde bir kuyruklu yıldızın uçuşuyor olması…

Bu kadar gök olayının aynı aylar içine denk gelmesi pek rastlanan birşey değil.

Şu an için tutulma bilgilerini bilmemiz yeterli ilerleyen günlerde bu iki tutulmanın izlerini ve belirtilerini paylaşmaya devam ederiz.

18 Ekim AY tutulması Yorumlarınızı bekliyorum…


7
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
StriderrAdmintulunhilalgüven Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
güven
Ziyaretçi

Selam Ve Selam Dostlar 19 ekim 2013 de Koç burcunda gerçekleşecek gölgeli Ay tutulması ile 3 Kasım 2013 de Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının olası etkilerini mundane(ülkeler)astrolojisi ,Muhyiddini Arabi hazretlerinin Saatlerin Hazinesi adlı eseri ve cifir ile durugörü sonuçlarını baz alarak yorumlayacağız inşallah Öncelikle şunu belirtmeliyim ki,Mundane astrolojide tutulmalar tutulmanın gerçkleştiği Güneş burcu,Arabi astrolojide ise tutlmanın gerçkleştiği Hicri ay önemlidir.Bu bilgiler kadim Arap dönemlerine kadar uzanır.Hatta Resulaalah ın doğuşunu müjdeleyen Satih adlı Şamlı kahine dair hikayeler çoktur Ay tutulması Zilhicce ayının 14 üne denk geliyor.Bu ise özellikle İngiltere,Danimarka,Norveç,Fas,Almanya,Suudi Arabistan gibi ülkelerde işsizlik tehlikelerine,ırkçı saldırılara(El Kaide,Altın Şafak,Breivik vs gibi) ve bulaşıcı… Read more »

hilal
Ziyaretçi
hilal

yaptığınız yorumlar için teşekkür ederiz ancak yazınızın bazı noktaları hakaret içermiş. Dikkat etmenizi rica ederim… ( Şahsım adına herhangi birşey olmasa da!… Kim için olursa olsun ispatlanmış veya kanun önünde açığa çıkmamış bir durum yüklüyorsanız bu sizin içinde suçtur..)

tulun
Ziyaretçi
tulun

hans von aiberg bu siteye yorum yapmaya başlamış 🙂