Chemtrails etkileri : Kontrolsuz yapılan spreyleme.

Chemtrails etkileri

Kontrolsuz yapılan chemtrails uygulamasının etkilerini faz faz yazmak istedim.

Bir arkadaş chemtrails uygulamasını zararsız gösterdiğim yönünde bir suçlamada bulundu. Bu konuyu sürekli gündemde tutan ve birçok yerde referans olmasını sağlayan birisi olarak üzüldüm…

Chemtrails uygulaması 1990 larda ülkemiz üzerinde görüntülenmeye başlandı. Şimdi etkileri tahminim FAZ 4 – 5 lere kadar çıkıyor ve etrafımda gözlediğim kadarı ilede hızla bu etki artıyor.

Chemtrails etkileri

Faz 1 – Tamamen ağrısız ve kolayca göz ardı edilebilen bir nefes alma zorluğu başlıyor sanki kalbiniz sıkışıyor kalp spazmı geçiriyor gibi oluyorsunuz… Faz 1 etkisi uygulamadan 24 – 48 saat içinde meydana geliyor.

Faz 2 – Ağrılı eklemler, Baş ağrısı, yorgunluk, vb: nano liflerin doygunluk oranı farklı insanlar üzerinde farklı etkileri vardır. Sonuçlar sağlık etkileri rastgele bir kombinasyonudur. Çoğu kişi hiçbir şeyin farkına varmaya bilir ya da yaşlanıyor gibi herhangi bir belirti etkisi verir. Doktorlar şikayet olduğunda hastayı genelde anlam veremiyeceklerdir.

Bu yan etkiler özellikle faz 1 in sürekli etkisi altında yani Faz 1 üzerinizde sürekli etkili olduğunda bir iki ay içinde ortaya çıkar.

Faz 3 – Ciltte Kaşıntı : kişinin vücut (örneğin sol dirsek) Sıklıkla belirli bir kısmını kalıcı olarak vücudun geri kalanına göre çok daha sürekli kaşıntılı haline gelecektir. Bunun kasıtlı olduğunu ve faz 2 olduğunu diğerlerinden ayırt etmek için yazıyorum Bu, oldukça net bir şekilde yansır.

Faz 4 – Koku: Faz 2 de uzun kalan kişilerde kokular karıştrmaya başlar. Bu durum genellikle bir yanma / duman kokusu teneffüs almada zorluk ya da özellikle her gün hapşırma şeklinde ortaya çıkar.

Faz 5 – Sol Göz: Beyin lopunda sağ lop olarak kontrol edilen sol gözde ( özellikle bayanlarda ) küçülme başlıyor. Bu durum Faz 4 ile beraber gözlendiğinde kişinin chemtrails etkisinde uzun kaldığını gösterir…Bu durumdan kurtuluş ancak uzun süreli chemtrails etkisinden uzak bölgelerde kalmak ve beynin bu etkiyi yok etmesini gözlemek olacaktır.

Faz 6 – Daimi Metalik Lezzet: Bazı insanlar, ağızda metalik bir tat hakkında görüş bildireceklerdir. Tipik olarak yaygınlaşmasını gözleyebilirsiniz. Bu, çoğunlukla izlenecek doğrudan bir tepkidir. Bu durum 7/24 süreli olarak takip edilecek kişi profilidir. Anlık yüz felçi ve beyin anomalisi gözlenebilir

Faz 7 – Morgellons: Vücudun bağışıklık sistemi düşer ve hiç lifleri tanıyamaz. Yani vücudun deri yoluyla dışarı itmek için artık varlıklar lifleri kabul edemiyorum demeye başlamıştır. Lifleri çok büyüktür ve deri bir engeldir. Böylece cilt lezyonları olan insanların neden olduğu bir garip hastalıklar silsilesi başlar.

Etrafınızda bu etkileri gözleyebilirsiniz.

Yaptığınız gözlemleri yazarsanız sevinirim…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

4 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Factorx
Factorx

İsmail bey bana kızacak ama yine de psikolojik etkiyi göz ardı etmemek gerekir. İnsan kafaya çok takarsa hastalık hastası olur farkında bile olmadan. Yorgunluk mesela… Bahar yorgunluğu diye birşey var. Ben kafamı kaldıramam her sene bu mevsimler… Bahar nezlesi de olabilir insanlar, polenler filan… Nefes alma zorluğuna katılırım, havadaki moleküller değişiyor sonuçta bu elbette bir sonuç doğuracaktır ama şu meşhur hikayeleri de biliyorsunuzdur; adam buzhaneden büyük buz dolabında mahzur kalır ve donarak ölür. Ama aslında dolap çalışmıyordur bile. Bunlar sadece şehir efsanesi diyorsanız yapılmış bir deneyi anlatayım: Deneğin gözleri bağlanır ve biraz sonra ısıtılmış, sıcak bir metal parçasının vücuduna hafif… Read more »

tuzun54
tuzun54

Sol gözümdeki büyüme dolayısıyla boyun ve baş Emar çekimlerim yapıldı..Araştırma hastanesinde göz doktorlarınca konsültasyona girdim.Nöröloji uzmanı baktı.Enfeksiyon hastalıklarına baktırdık ama hiç bir şekilde açıklayıcı bir durum bulamadılar.Meğerse sol büyümüyor sağ küçülüyormuş.Sonunda alerjik olabilir dendi.Günün belirli saatlerinde veya gözümün keyfi ne zaman isterse küçülüyor sonra da normale dönüyor.Benden yorumsuz sizce ????

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x