Covid-19 Teorileri

0
321

Covid-19 veya Corona virüsü hakkında birçok teori mevcut.

Ben kendi adıma bazılarını izliyorum sizlere de bunları yazayım istedim.

Virüs basamak basamak bir şekilde yönlendirmeye gidiyor.

1 – Virüsü herkes bulaşacak şekilde bir ortam oluştur. Virüs ilk başta çok korkunç olarak belirtilmedi. Grip benzeri bir hastalık olarak verildi. İlk günlerdeki haberlere bakarsanız bunu görebilirsiniz. Daha sonra korkunç ölüm görüntüleri ile beraber yayınlanmaya başlandı.

2 – Virüs tüm dünyaya yayılsın. Pandemi kuralları uygulanmadı. Sınırlar ve Hava alanları kapatılmadı virüs çok hızlı bir şekilde tüm dünyaya yayıldı.

3 – Bir virüs aşısı bulunduğunu açıkla. Yakında virüs için bir aşı bulunduğu açıklanacak. Bu şekilde bir normalleşme olacağı düşüncesi oluşacak.

4 – Virüs aşısı olanları işaretlemek amacı ile herkese Chip tak. Belkide virüsün amacı olan bu aşama benim için çok önemli. Uzun zamandır insanların verilerini toplayan büyük data şirketleri bu Chip ile insanların tüm duyu ve düşüncelerini de verileri arasında katabilecekler. Ayrıca bu chip ile insanların kontrol edilmeleri de kolaylaşacak.

Aslında yukarıdaki seçenekler önüme geldiğinde covid-19 un bir laboratuvar virüsü olma ihtimalide oldukça yükseliyor gibi…

.

Covid-19 neden seçilmiş bir virüs.

Covid-19 veya corona virüsü bilerek seçilmiş bir virüs olabilir. Çünkü doğada oldukça fazla miktarda bulunuyor. Hemen hemen her hayvanda bir tip corona virüsü mevcut. Bazıları bu hayvanlar için ölümcül olabiliyor, bazılarıda sadece o vücudu çoğalmak amaçlı kullanıyor. Kendini kopyaladıktan sonra yayılmasına devam ediyor. Konakladığı vücudu öldürmeyi düşünmüyor.

.

Ama bir şekilde bu virüs RNA sını değiştirerek belli bir mütosyon sonunda RNA genetiğinin bazı parçaları tamamlamadığında ( bir çeşit kayıp puzzle diyelim ) ölümcül gen ortaya çıkmış olacak. Yani siz bir corona virüsünü alarak onun genlerini bir şekilde bozacaksınız ve doğaya salacaksınız. Virüs mutasyon ile RNA sında eksik olan geni bulduğunda aktivasyon olacak ve ölümcül kilit açılmış olacak.

Peki bu aşama nasıl olacak ?

Virüsün mutasyona uğrayabilmesi için milyarlarca kez yeni RNA kodlarını alması gerekiyor. Böylece eksik olan parçacık ile birlikte çoğala bilsin. Şimdi dünya üzerinde yayılan virüs milyonlarca kişiye bulaşmış durumda. Hastalanmayan ve bu virüsü taşımadığını sanan insanlarda yanılıyor. Virüs nerede ise dünya nüfusunun yarısına bulaşmış olması gerekli. Bu hızda yayılan bir virüsün sanıldığı gibi TV lerde okunan sayılarda bir bulaşıklık olması mümkün görünmüyor. Virüs kendisini bir şekilde gizliyor. ( Bunun bir örneğini ingiltere hiç sokağa çıkmamış, kimse ile temas etmemiş yaşlı bir hastada okudum… )

.

Plan kesintisiz devam ediyor…

Her aşamasında kontrollü bir kaos oluşturacak şekilde yukarıda yazdığım basamaklara doğru gidiyoruz.

.

zombi ve covid-19

Şimdi asıl sorun bu virüsün benim teorime göre öncü bir zombi virüsü olma ihtimali.

Okuduğum birçok sağlık verisinde virüs ile ilgili olarak özellikle üzerinde durdukları bir nokta var. ( Bu veriler kabul edilmiş sağlık bildirileri… ) Nörolojik olarak bu virüsün insan vücudunda kalıcı etki yaptığı…

Bir örnek…

https://academic.oup.com/brain/advance-article/doi/10.1093/brain/awaa240/5868408

Covid-19 virüsünün önümüzdeki günlerde bir şekilde insanları zombi benzeri bir hastalığa dönüştüreceğini düşünüyor. Belki zombi olmaz ama ona çok yakın büyük yıkımların olacağı bir hastalığa dönüşebilir.

Covid-19 konusunda yeri geldikçe yazmaya çalışacağım. Elimde birçok veri var ancak zaman yetersiz ve okuyup bunları tekrar derlemek zor geliyor.

.

 

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments