Fay hatlarında metal kutu

Fay hatlarında metal kutu

6 şubatta Amerika’nın batısındaki Oregon sahillerinde, 4 çekerli kamyonlarla bile yerlerinden zorla kaldırılabilecek ağırlıkta metal kutular ortaya çıktı.

Bu garip metal kutular yaklaşık bir düzine.Kutuların hepsi aynı boyutta ve renkte.Yarıya kadar kuma gömülmüş vaziyetteler.Üzerlerinde nereden geldiklerini belirtir bir bilgi ya da damga yok ve kutulardan garip bir uğultu yükseliyor Oregon’da 15 şubatta 6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Metal kutuların titreşimli fay hatları üzerine dost uzaylılar tarafından yerleştirildiği, görevlerinin, tektonik plakaların basıncını azaltmak olduğu düşünülüyor. Metal kutular olmasaydı Oregon’daki deprem şiddetinin çok daha yüksek olabilecekken bunun engellendiği söyleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=C4_G43VRFgg

Bu metal kutular daha önce 1997-2005 yılları arasında Sri Lanka’da da görülmüş.İngiliz Savunma Bakanlığı’nın elinde çok sayıda fotoğraf, çizim ve rapor bulunuyormuş.Kutuların görüldüğü tarihlerde hem Oregon hem de Sri Lanka’da çok yoğun UFO olayları olmuş.

Kutuların; hükümet yetkilileri tarafından depoya kaldırıldıktan sonra, esrarengiz bir şekilde, iz bırakmadan ortadan kayboldukları rapor edilmiş.

Fay hatlarında metal kutu

http://www.huliq.com/10282/ufo-sightings-reveal-more-strange-metal-boxes-along-coastal-beaches

http://www.weirdwiltshire.co.uk/archives/3230

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

11 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

11 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

Eğer gerçekten bilimsel testlerde, tektonik plakaların basıncını azalttığı anlaşılırsa bir şekilde bu kutuların yapısını ele geçirip, kendi ülkemizde imal etmeye çalışmalıyız. Zira Türkiye’miz bir deprem ülkesi. Bunlar çok işimize yarayabilir. Tekrar ediyorum, tabi ki bilimsel testlerde gerçekliği kanıtlanabiliyorsa…

zinike
zinike

Amerikanin Kendi oyunu UFO ya ilk inanmayan NASA simdi kendilerimi UFO diyor

john conner
john conner
Reply to  zinike

zinike, NASA taktik icabı UFO’ların varlığını inkar ediyor. Tabi ki çıkıp, dünyaya “uzaylılar var ve biz onlarla temas halindeyiz” demeyecektir. Adım kadar eminim ki, NASA veya PENTAGON uzaylıların varlığını biliyor hatta iletişim dahi kuruyor. Zaten bir çok eski NASA çalışanı da televizyonlara çıkıp, uzaylıların varlığını kabul etmiştir. Hatta dün 34. ABD Başkanı Eisenhower’ın danışmanlarından biri olan Timoty Good, uzaylılar ile telepatik iletişim kurduklarını ve gizli anlaşmalar yaptıklarını açıkladı. Bu açıklamanın gizemli metal kutular olayının hemen arkasından gelmesi ise hayli ilginç. Haberin kaynağını paylaşıyor ve takdiri sizlere bırakıyorum…

http://www.siriusufo.org/uforum/forum_posts.asp?TID=15076

mehmet
mehmet

bu metal kutular bu kadar agırken nasıl olurda karaya vurur?
bir bilen????

aslı
aslı

Gidişindeki tuhaflık çok normalde,geliş biçimi mi anormal? (Bakınız; haberin son 2 satırı)

mehmet
mehmet

Haberde cok ciddi bir eksiklikler var .Sonucunda insan yapımı 4 ceker damperli kamyonların cekebildigi bir nesnenin dünyanın kırık kabuguna agırlık yönünden etki edebilmesi anlamsız . Bunu sanırım hepimiz biliyoruz . zaten ,bunların fay hatlarında olmayıpta , sahile vurunca göründügü gibi bir anlam var haberde (eger yanılmıyorsam) .Bu kadar agırdı da sahile nasıl vurdu ? Üstüne ;bir de garip bir metal alasım bulup bunu dost uzaylıların bizlere iyiligi diye düsünmek icin bence iyimserden cok öte bir durumda olmanız gerekiyor. Videoda seyrettigim google earth görüntüsü , 1 genis kutucuk , güzel bir sahil , bir ufo cizim görüntüsü ve bir gariban köpek… Read more »

mehmet
mehmet

Lütfen birisi acıklayabilir mi? 6 subatta metal kutular ortaya cıktı(göründü)
ve 15 subatta deprem oldu . Gercekten bu ne anlama geliyor ?

mehmet
mehmet

habere dil sorunum yüzünden cok azcık baktım.bence siz oldugu gibi aktarmıssınız. eksik yanlar sunlar: o güzel köpecigin görüntüsünü ceken kisi neden o kücücük resimle yetindi? japonya depreminde sanırım onbinlerce insan öldü , yoksa onlar oregon lulardan daha mı az insandı ya da 17 agustosta ölenlerden? o metal kutular tasınabiliyorlarsa ki birileri depolarına kaldırmıs , nasıl oluyorda fay hatlarının üstüne konuldugu gibi akıl almaz bir ifade var ? gercekten varlar ise ( ki bence olabilir ,buna asla itirazım yok) cok ciddi bir kamera görüntüleri yok ( var mı yoksa? ) aniden kayıp olduklarını söyleyen insanlar nerede? Ben size sunu sormak istiyorum.bu… Read more »

aslı
aslı

Konu üzerine düşünmeniz güzel,ama araştırmamanız kötü.Sizinde söylediğiniz gibi OKUMAYI İYİ YAPMIYORSUNUZ.Birazda siz araştırmalısınız.Ben de merak içindeyim zaten konu hakkında.Sizden öğrenmiş oluruz ne güzel……..Bazen haber,sadece haberdir.Araştırma okuyana aittir.

mehmet
mehmet

bu sitenin yöneticisinin bilgilere ulasma gücüne hayranım.
örnegin sibiryadaki patlamalarla ilgili ilk yazıların gelmeye basladıgında haber kanallarına ve google genel aramaya baktıgımda hicbirsey bulamadım.
2 gün sonra ufak-tefek haberlerle gecistirdiler.
kumsaldaki metal kutularla ilgili haberlerde yalnızca yabancı ve genelde marjinal web-sitelerinde yeralıyordu.Ve onlardada aynı sekilde veriyordu haberleri.
kısacası elimden geleni yapıyorum:)

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

11
0
Would love your thoughts, please comment.x