Gökkuşağı efekti Gökyüzünde ilginç şeyler.

Gökkuşağı efekti

Gökyüzünde ilginç şeyler olmaya devam ediyor.

Daha önce karşılaşılmayan bazı olaylar incelendiğinde garip olaylar zinciri birbirini kovalıyor.

Bir grup bilim adamı son yıllarda gökyüzünde uçakların fotoğraflanması sırasında bir efekte rastlamaya başladılar. Daha önce çekilen fotoğraflarda bu efekt görünmüyor.

Bilim adamları efektin çekilen fotoğraf makineleri ve fotoğraf makinesinin hızlarına bağlasalarda çok farklı hızlarda çekilen fotoğraflarda da bu efekte rast gelinmesi bu tezleri çürütmüş oldu.

Gökkuşağı efekti aslında renk çarklarının döndürülmesi ve hızla dönen bu çarkın fotoğraflanması sırasında ayırt edici olarak açıklanabiliyordu.

Uçak fotoğraflarında bu efekte rastlanması atmosferde çoğalan bazı gazların etkilerinin ortaya çıkmasına bağlanmaya başlanmış durumda.

Renk kaymasının belirgin olarak renk tayfında atmosferdeki elementleri açıklanabilir hale getirmiş.

Renk kayması analizlerine göre atmosferdeki aluminyum ve silisyum miktarının artmakta olduğu görülmüş.

Bizimde incelediğimiz ve birçok kişinin aynı görüşlere sahip olduğu gibi olay chemtrails etkilerinden birisi. Chemtrails sonunda belirgin olarak gökkuşağı efektinin daha belirgin hale gelmesi sağlanıyor. Aynı suya karışan yağın su üstünde oluşturduğu gökkuşağı efekti benzeri bir yapı oluşuyor. Uçak görüntüleri atmosferde sudaki izlerin benzeri bir gökkuşağı oluşuyor.

Bu görüntü ukraynanın kiev havalimanında çizilmiş…

Bu görüntüde Hampshire da bir parka çizilmiş.

Belkide birileri bir konuyu dile getirmek istiyor.

Sizde deneyin bakalım bu efekti yakalayabilecek misiniz ?

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kar kokusu
kar kokusu

internette sahte uçak yani fake plane yazıldığında bu gibi uçak vakalarının kaytlarından sürüsüne bereket bulunabilir. emin değlim ama hologram ile chemtrails ve haaarp birleştirilince ve senkronize şekilde kullanılınca bu ve daha bir çok anormal şeyler göreceğimizi düşünüyorum. biz genel olarak bu teknolojileri birbirine nasıl senkronize edildiğini bilmediğimiz için hep ayrı ayrı çalışma alanları var zannediyoruz. adamlar belki de bunları senkronize ediyor ya da etmeyi başardılar kim bilir. bence gökyüzü bizi çook şok edecek şeyler gösterecek daha.

kar kokusu
kar kokusu

admin: yaklaşık 3 haftadan beridir yaşadığımız yerde şehrin üzerine musallat olmuş bir türlü dağılmayan ve her geçen gün koyulaşan bir sis var. öğleden sonraya kadar devam ediyor. şu kadar yaşıma geldim ben daha böyle bir şey görmedim. sabahın ilk ışıkları ile birlikte bütün şehrin üzerinde önce kırmızı sonra pembeye dönen ardından da sarıya dönen bir sis halini aldı renk değiştiriyor devamlı. dahası bu hayatımda ilk kez gördüğüm için korkuya da sebep oldu ama en ilginci fotoğraf makinamın renk algsına çok gvendiğim halde bunları çektiğim halde rengi hiç çıkmadı. yani şöyle denebilir. insan gözü ile algılanan renk o kadar da açık… Read more »

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x