İran uranyum zenginleştiriyor.

3
10

İran uranyum zenginleştiriyor.

ABD-İsrail İran’ı vuracak mı, İran atom bombası yaptı şeklinde zaman zaman dezenfermasyon nitelikli haber ve propagandalar. Gerek bizim gerekse de Avrupa-ABD basınında gazete ve Tv programlarında haber oluyor.

Yeni Dünya Düzeninde Anglosakson (WASP) ve ABD hegomanyasının bir numaralı aracı NATO operasyonlarıyla Libya da Tek Dünya Devleti nihai hedefiyle ele geçirilmişken. Sıranın Suriye ve İran’a geldiği anlaşılmaktadır. Bu operasyonun ipuçları gelmeye başladı. İsrail’in İtalya’da tatbikatlar yapıp, kendi içinde durum değerlendirmesi yapmakta olduğu haberleri geliyor.

İran uranyum zenginleştiriyor

Aynı şekilde İngiliz ordusunun da teyakkuz durumuna geçtiği, her an koalisyon dahilinde İran’a yönelik bir saldırıya dair acil durum planları yaptığı yansıyor. Bu gidişat tek dünya devleti yani yeni dünya düzeni için Anglosaksonlar(WASP) ile Siyonistlerin bir noktaya kadar işbirliği. Anlaşma yaptıkları iddialarını doğrulamakta. Suriye üzerine de her an bir operasyon beklenen şu günler Ortadoğu’nun ve belki de 3.dünya savaşına doğru giden olayların gitgide ısınma sürecine girdiği gözlemlenmekte.

http://www.ensonhaber.com/israil-basini-buyuk-savas-kapida-2011-11-03.html, http://www.sabah.com.tr/Dunya/2011/11/04/ingiliz-ordusu-irana-karsi-teyakkuza-gecti


Bu yazıyı beğendiz mi ? Sitemize destek olmak istermisiniz ?

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Salih Metecan GülşenAdmin Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir