Uzaya geri dönen göktaşları ( meteor )

0
383

Hiç ufkun üzerinde uçan ve sonra tekrar uzayda kaybolan bir “uzaylı kaya” gördünüz mü? Bu durum oldukça ilginç bu durumu anlatan bir haber ilgimi çekti.

Son zamanlarda Dünya atmosferini tararken bir göktaşı gözlemlendi. Ufo gözlemcileri tesadüfen fark etmişler.

Göktaşı, 22 Eylül’ün erken saatlerinde Kuzey Almanya ve Hollanda’nın yukarısında görüldü ve yüksekliği 91 km’ye kadar düştü – yörüngedeki uyduların çok altında – sonra tekrar uzaya geri dönmeden önce dairesel bir iz bıraktı.

meteor

Atmosfere girdiğinde gökyüzünden süzülen parlak bir ışık. Göktaşlarının çoğu parçalanırken, muhtemelen parçalar yere göktaşları olarak ulaşırken, bu “ziyaretçi” tamamen yanacak kadar alçalamadı ve tekrar kaçmayı başardı, sadece gezegenimizin koruyucu gaz kalkanının kenarlarından geçti.

Göze çarpan, sadece garip nesnenin önündeki ve arkasındaki ışık izi değil, bir meteor tepeden uçarken normalde görmediğiniz bir şey, ama bu “uzay kayası” açıkça izi takip ediyor.

ESA, büyütülmüş görüntüye bakarak onun bir göktaşı olduğunu söylese de, bunun bir göktaşı değil de bir UFO “Tanımlanamayan Uçan Nesne” olup olmadığını merak edebiliriz.

Meteor ların çarpması Yalan !

Baktığımızda her şey normal gibi ama dikkat edin çok yakın geçen bir meteordan söz ediliyor. Sözde bu kadar yakın bir meteor geçişi anında meteorun dünyaya çarpması gerekir. Bize anlatılan ve öğretilen bazı şeyleri iyi tartışmak gerekli.

.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments