İlginç sesler Amerikayı’da vurdu

9
51

İlginç sesler bu sefer Amerika’da da dinlenmeye başladı…

Clintonville kasabası Pazar akşamı Kanada’da duyulan seslerin benzerini duymaya başladı. Seslerin kuvvetinden dolayı zaman zaman da titreşimler hisseden kasaba halkı polis hatlarını kitledi. Her zamanki gibi seslerin yerden geldiği ve aralıklarla sallantılar olduğunu da dile getiren kasabalılar telaş içinde.

Sesler ilginç bir şekilde bazen metale vurma sesleri, bazen gök gürültüsü gibi çeşitlerde duyulmaya Pazar akşamından beri devam etmekte.

Clintonville yetkilileri bu ses ve titreşimler ile ilgili araştırmalarını devam ettirdiklerini, ancak şu ana kadar herhangi bir kaynak veya açıklama bulamadıklarını da söylüyorlar.

Pazar akşamı 9:30 yerel saatiyle başlayan bu sesler, bir anda polis hatlarının kitlenmesine sebep oldu. 1 saat içinde polis hattını kitleyen kasaba halkı, sürekli benzer cümleler kullanarak bulundukları bölgede patlamaya benzeyen ve bazen de metalik çarpışma sesleri duyduklarını söyleyince polis ekipleri bölgede araştırma yapmaya başladı. Polis ekiplerinin merkeze verdiği bilgiler de aynı şekildeydi “Çok yüksek seviyelerde patlama ve metalik sesler duyuyoruz ama kaynağını bulamadık”

Fiziki titreşimler şu an için kasabanın kuzey-batı bölgesinde yaşanıyor. Ancak bu durum her an değişebilir.

Telefon trafiği gece yerel saate göre 3:00’da aynı bölgeden geldi. Tüm kuzey-batı halkı yerin sallandığını ve evlerinden dışarı çıkmak zorunda kaldıklarını dile getirdiler. En son rapor edilen sallantı ise Pazartesi yerel saate göre sabah 8:45 de yaşandı

Yapılan araştırmalarda kasaba halkına sunulan su ve doğalgaz şebekelerinin de kontrol edildiği, ancak hiçbir anormaliye rastlanmadığı, hasar bulunmadığı için de kasabanın boşaltılmayacağı resmi yayınlanan haberler arasında.

Konu ile ilgili video:

Görünüşe göre bu sesler ve titreşimler yayılıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Factorx
Factorx

Mistik kaynaklarda eski bir medeniyetten söz edilir. Agarta diye. Bu medeniyet şu an yeraltında yaşıyormuş ve çok gelişmişlermiş. Hatta şu meşhur gri benizi ufo tipleri aslında bunlarmış ve yuvarlak ufo gemileri de bunlarınmış. Diğer tüm teorilerin kesim noktası olan 21 aralık 2012de yerden çıkacakları söyleniyor. Eğer sesler yerden geliyorsa gerçekten bu teoriyi bir düşünelim derim.

Factorx
Factorx
Reply to  Admin

En azından kesinliğinden şüphe duyulamayacak kaynaklardan edindiğiniz temel bilgileri paylaşabilirsiniz ayrıntıya girmeden. Komplo teorilerinden değil de mantıklı çıkarımlardan, kanıtlardan bahseden bir yazı yazarsanız güzel olur. Bu sitede tüm veriler toplanıp büyük bir harita çıkmaya başlıyor. Haritada bu da olmalı bence.

cheddin
cheddin
Reply to  Admin

ixion merhaba belki yardimci olur 21.12.2012 ile alakali oldugunu dusunuyorum gerci daha once burda verdim dikkat cekmedi sanirim maya takvimiyle alakasi olmadigini dusundugum bir kaynak ne hikmetse karalar ve denizlerin yer degisiminde bahseder ibrahim hakki hazretleri risalesi tesaduf cep telime kurdugum programdan okumustum burclar ile yildizlar arasindaki baglantiyi kaleme almis her burcun 2400yildi yanilmiyorsam omru oldugunu ve 12 burcun devri tamamladiginda dunyada karalar ve denizlerin yer degistigini icinde bulundugumuz donemin son donem ve degisim olmasi gerektiginden bahseder… Birde kaynak biriktirmedigim icin veremiyorum ama 2dunya savasi sirasinda abd kesif ucagi pilotunun anlatimi belki rastlamissinizdir kesfe cikarken ucagin motoru durur ve kontrolu… Read more »

kerim
kerim

cidden şlginç bi hal almaya başladı bu konuyu yakından takib ediyorum, sesi zaten garib geçtim acaba sallantı jeolojik olabilirmi?

mehmet
mehmet

bence her ne arıyorsak gecmiste yasamıs insanların bizlere iletebildiklerini ciddiye almalıyız..anlatmaya calıstıgım sey kehanet degil ;
yasamıs olduklarını ,siirsel ya da mitolojik olarak efsanelestirdikleri seyleri…
bütün parcalar ancak o zaman anlam kazanabilir.zaten bunlar ve benzerleri gecmiste yasandı..sakın aklınıza nostadamus ya da tanrısal cezalar gelmesin..somut anlatılardan sözediyorum.