İlginç sesler Amerikayı’da vurdu

9
12

İlginç sesler bu sefer Amerika’da da dinlenmeye başladı…

Clintonville kasabası Pazar akşamı Kanada’da duyulan seslerin benzerini duymaya başladı. Seslerin kuvvetinden dolayı zaman zaman da titreşimler hisseden kasaba halkı polis hatlarını kitledi. Her zamanki gibi seslerin yerden geldiği ve aralıklarla sallantılar olduğunu da dile getiren kasabalılar telaş içinde.

Sesler ilginç bir şekilde bazen metale vurma sesleri, bazen gök gürültüsü gibi çeşitlerde duyulmaya Pazar akşamından beri devam etmekte.

Clintonville yetkilileri bu ses ve titreşimler ile ilgili araştırmalarını devam ettirdiklerini, ancak şu ana kadar herhangi bir kaynak veya açıklama bulamadıklarını da söylüyorlar.

Pazar akşamı 9:30 yerel saatiyle başlayan bu sesler, bir anda polis hatlarının kitlenmesine sebep oldu. 1 saat içinde polis hattını kitleyen kasaba halkı, sürekli benzer cümleler kullanarak bulundukları bölgede patlamaya benzeyen ve bazen de metalik çarpışma sesleri duyduklarını söyleyince polis ekipleri bölgede araştırma yapmaya başladı. Polis ekiplerinin merkeze verdiği bilgiler de aynı şekildeydi “Çok yüksek seviyelerde patlama ve metalik sesler duyuyoruz ama kaynağını bulamadık”

Fiziki titreşimler şu an için kasabanın kuzey-batı bölgesinde yaşanıyor. Ancak bu durum her an değişebilir.

Telefon trafiği gece yerel saate göre 3:00’da aynı bölgeden geldi. Tüm kuzey-batı halkı yerin sallandığını ve evlerinden dışarı çıkmak zorunda kaldıklarını dile getirdiler. En son rapor edilen sallantı ise Pazartesi yerel saate göre sabah 8:45 de yaşandı

Yapılan araştırmalarda kasaba halkına sunulan su ve doğalgaz şebekelerinin de kontrol edildiği, ancak hiçbir anormaliye rastlanmadığı, hasar bulunmadığı için de kasabanın boşaltılmayacağı resmi yayınlanan haberler arasında.

Konu ile ilgili video:

Görünüşe göre bu sesler ve titreşimler yayılıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum…


Bu yazıyı beğendiz mi ? Sitemize destek olmak istermisiniz ?

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
mehmetcheddinixionkerimFactorx Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Mistik kaynaklarda eski bir medeniyetten söz edilir. Agarta diye. Bu medeniyet şu an yeraltında yaşıyormuş ve çok gelişmişlermiş. Hatta şu meşhur gri benizi ufo tipleri aslında bunlarmış ve yuvarlak ufo gemileri de bunlarınmış. Diğer tüm teorilerin kesim noktası olan 21 aralık 2012de yerden çıkacakları söyleniyor. Eğer sesler yerden geliyorsa gerçekten bu teoriyi bir düşünelim derim.

kerim
Ziyaretçi
kerim

cidden şlginç bi hal almaya başladı bu konuyu yakından takib ediyorum, sesi zaten garib geçtim acaba sallantı jeolojik olabilirmi?

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

bence her ne arıyorsak gecmiste yasamıs insanların bizlere iletebildiklerini ciddiye almalıyız..anlatmaya calıstıgım sey kehanet degil ;
yasamıs olduklarını ,siirsel ya da mitolojik olarak efsanelestirdikleri seyleri…
bütün parcalar ancak o zaman anlam kazanabilir.zaten bunlar ve benzerleri gecmiste yasandı..sakın aklınıza nostadamus ya da tanrısal cezalar gelmesin..somut anlatılardan sözediyorum.