Deprem mi ? Göktaşı mı ? Obama Kayıp !!!

Deprem mi

27-28-29 Eylül 2011 gerçektende çok farklı geçebilir.Bu siteyi takip eden arkadaşlarımız bilir, adminin son günlerde paylaştığı elenin gelişi ve 27 Eylül konusundaki sessizlik arkasından bir fırtına gelicekmiş gibi durgun….

adminimizin paylaştığı şu yazı çok enteresan gelmişti.
http://www.bluebox.bbs.tr/elenin-uzay-gemisi-olabilir-mi-elenin

Artık hepimiz illuminati kartlarının çocuk muhabbeti olmadığını. Bir şeylerin planlandığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Şimdi bana ilginç gelen birkaç noktayı paylaşmak istiyorum.Filmlerden başlayalım;

Öncelikle Deep Impact Filmi

ve 2012 filmi

Şimdi Deep Impact filminin ELENIN ile benzerlikleri daha önce bilinen detaylı incelenmiş bir konu.Ancak ben burada 2012 filmiye aralarındaki benzerliklere değinicem.

İki filmde de ABD başkanları siyah. ( Obama’yı işaret ediyor olabilir )

İki filmde de meteor çarpması ve gezegen geçişi var.

İki filmde de büyük dalgalar tasviri yoğun.

İki filmde de zenci başkan ve ortak felaketler. ( Sanki bu nokta özellikle vurgulanmak istenmiş gibi )

Deprem mi

Şimdi yakın zamanda yaşadıklarımıza bakalım.

– NASA tüm çalışanlarına ve ailelerine acil durumda neler yapılacağıyla alakalı eğitim ve uyarıda bulundu.( Bu resmi sitede yayınlandı ayrıca burda da admin paylaşmıştı )

-Geçen günlerde FEMA ( Acil Durum Yönetimi Kuruluşu ) Acil uyarı sistemi testi konusunda duyuruda bulundu. ( Bu haberde hem FEMA resmi sitesinde yayınlandı hemde yine admin burada paylaşmıştı.

Deprem mi

-Yukarıda Elenin’in uzay gemisi olabileceğine dair büyük bir söylenti mevcut.Kanıt mı?Şu anda yok.O yüzden bu şu an sadece teori.Burada 2 ayrım var.Ya bu elenin gerçek ve bunu bilmelerine rağmen sakladılar yıllarca ya da uzay gemisi ise bu da planları dahilinde olduğu gibi yansıtmaya çalıştıkları şeyi gösterir.Birde garip olan şey ise NASA’nın mükemmel teleskopları ile tespit edemediği elenin’i, Rus astronom Leonid Elenin adında bir adam 45 cm (!) teleskopla keşfedebiliyor.Garip..

Dip Not: Rusya savunma bakani Serdyukov, yörüngesindeki anormalliklerden dolayı bu cismin zeka sahibi kimseler tarafından yönetildiğini iddia ediyor.Seti projesinde görevli bilim adamları da aynı görüşteler.

Deprem mi

-Elenin’in hizalanmalarının içinde en önemlileri ELENIN-GÜNEŞ-DÜNYA hizalanmaları.Bu hizalanmalarda yaşananlar şu şekilde

*2/25/08 Endenozya deprem 7.2

2/18/09 Kermadec Islands 7.0

9/29/09 Sunola islands 8.1

2/27/10 Chili 8.8

11/3/11 Japonya 9.0

ve şimdide 27-28-29 Eylül’de yine ELENIN-DÜNYA-GÜNEŞ dizilimi gerçekleşicek.

-Yine bir örnekte bildiğiniz gibi HAARP’ta ki veriler. 9-11 mart’ta ki ELENIN dizilimi ve japonya depremi sırasında verileri biliyorsunuz.Şimdi aynen yine o şekilde HAARP’ta ki aktivite çok farklı ilerlemeye başladı.Yine büyük bir deprem olabilir.Üzerine birde HAARP titreşim frekansı eklenirse..Umarım hiçbir şey olmaz.

Aşağıda 26 Eylül 23.45 saati itibariyle baktığım HAARP verilerinin güncel hali.Sizde sitesinden inceleyebilirsiniz.

-İlerideki gerçekleşecek ELENIN-DÜNYA-GÜNEŞ dizilimleri.

Deprem mi

25 Kasım 2011

21 Aralık 2012 ( Son kez hizalanıyorlar)

-Elenin dünyaya yaklaştıkça yıkıcı depremler ve 9+ magnitude değerine çıkıyor.16 Ekim 2011 Elenin’nin Dünya’ya en yakın olacağı tarih.2 kasım 2011 tarihinde dünyamız elenin’in 900.000 km uzunluğundaki kuyruğuna girecek ve büyük ihtimalle yoğun meteor yağmurlarına maruz kalacağız.

Not: Bu öngörüler bilimsel hesaplar sanki filmlerdekini birebir anlatıyormuş gibi değil mi sizcede?

Deprem mi

Devam edelim…

-Yine sığınak yapımlarında yoğun bir artış var.California merkezli Vivos şirketi:”Abd genelinde, her birinin 200 kişilik olacağı 20 tane çok düzeyli, 20.000 metrekare büyüklüğünde, duvarları sertleştirilmiş barınaklar kurma planlarının hazır olduğunu” söyledi..
Sığınaklar; yüksek dalga sıcaklıklarına karşı dayanıklı, dış mekan için tasarlanmış.
700 saat sürebilecek su baskınlarına, 500 derecelik ısılara, saatte 700 kilometrelik rüzgarlara ve Richter ölçeğinde 10 üzerindeki depremlere karşı da dayanıklı olacak.Ayrıca sığınakların bir kısmının, Soğuk Savaş döneminden kalma nükleer sığınakların yenilenmesiyle oluşturulacağı açıklandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre: gıda, yakıt, su, giyecek, tıbbi malzeme ve güvenlik cihazları ile; her barınak inşasının 10 milyon ABD doları, barınaklara başvuru maliyetininse 50.000 dolar olacağı söylendi.
“Gerçekten, tamamen 2012 hakkında değil..” diyor; Vivos sahibi Robert Vicino. Yarın veya 20 yıl sonra da olabilir..” bu şekilde bir açıklama yapmışlar ancak kendilerinin sitelerine girdiğinizde sitenin tam ortasında yer alan şu video hiçte 2012 ile alakasız değil.Bu sığınakları inşa eden VIVOS şirketiyle alakalıda daha sonra detaylı bir inceleme yapıcam.

Deprem mi

-Ve en son Obama’nın 27 Eylül’de Denver’da olacak olması.Yorumlarda arkadaşların paylaştığı linkten obama’nın programını inceledim gerçektende 1 hafta boyunca hiçbir bildirim yok.1 hafta sonra olmamasını anlarım ama yarın yakın bir süreç ve bunun belirtilmemiş olması enteresan. Bir şeylerin gizlendiği çok açık.

Umarım önümüzdeki günler tahmin ettiğimiz gibi gitmez…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim

elenin parçandı gitti diyolar sizler bambaşka şeyler savunuyosunuz ayrıca güneş 1-2 haftadan beri fırtına var haarp aura ölçerdir bi nevi evet güneş aktiviteleri ve ay aktivitelerinden depremleri etkilenir bazen doğrudur, ama burdaki küçük kıyamet senayosu kısmen cocuksu 7-8 lik bi deprem olur oda gider okyanusta olur mavi balinalar etkilenir obamada boşuna tatile çıkmış olur netteki çoğu bilgide atmasyon yok abd ordusunu en üst düzeye çıkarmış kim demiş belge kaynak? hiç bişey yok çok gördük bunları herkeze saygılar..

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

2
0
Would love your thoughts, please comment.x