Güneş dört kutuplu mu oluyor ?

5
6

Güneş dört kutuplu mu oluyor ?

Yakın zamanda ortaya çıkan güneş patlamaları ve koronaların artış göstermesi güneşte olası bir manyetik değişimi ortaya çıkarıyor.

Manyetik alanın bu şekilde değişimi güneşteki fırtınaları ve değişimi açıklayabiliyor.

Olayın tamamlanma durumu olarakta mayıs 2012 olarak gösteriliyor. Durumu incelediğimizde gerçekten güneş üzerindeki akımların bu kutuplaşmayı teyit ettiğini göreceksiniz.

Bu durum güneş üzerindeki karmaşayı daha da artıracağı ve ileriki yıllarda büyük patlamaların ve sönümlerin ortaya çıkacağı bildiriliyor.

Dört kutuplu bir güneş dünyanın manyetik alanında büyük bir baskı yaparak dünyanında uzun yıllar süren kutup değişimlerinin daha kısa sürelerde oluşmasına sebep olabilecek.

Konu oldukça yeni ortaya çıkmasına rağmen Japon bilim adamları durumu uzun yıllardır takip ettikleri ve son durumu açıklamak zorunda kaldıkları bildiriliyor.

Sanırım önümüzdeki günlerde hiç görmediğimiz olayları görmeye başlayacağız.


5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
sametOguzhanquantumbazukacommandankerim Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
kerim
Ziyaretçi
kerim

konuda 10-11 yılda 1 tekrarlanan solar max olayı anlatılmış maya felaketleriyle uzaktan yakından alakası yok japan bilim adamlarının açıklamalrında, nasa 2013 diyodu japonlar onumüzdeki ay diyolar her döngüde x10+ patlamlar olur telekomünikasyon sektörünü uyarmışlar..

commandan
Ziyaretçi
commandan

Abd de göktaşı düşmüş.Çok büyük patlama olmuş ve evler sarsılmış.http://dunya.milliyet.com.tr/abd-ye-goktasi-dustu/dunya/dunyadetay/23.04.2012/1531605/default.htm

quantumbazuka
Ziyaretçi
quantumbazuka

Ben daha önceki bilgilerimden, güneşin dünya gibi iki kutuplu olmaktan ziyade, gravitasyon kuvvetinin büyüklüğü nedeni ile yüzbinlerce kutup noktasına sahip olduğunu biliyordum. Ancak bunun dışında başka bir etkileşimden bahsediyor olsa gerek

Oguzhan
Ziyaretçi
Oguzhan

Admin, dün Uşak’tan Ankara’ya gidiyordum. Afyon üzerinde saat 11 gibi kuzey-güney yönünde “chemtrails” uygulaması yapıldı. Elimde fotoğraflar mevcut. İsterseniz size gönderebilirim. Akşamına da Simav’da 4.3 şiddetinde deprem olması ilginç geldi.

samet
Ziyaretçi
samet

dün eskişehirde de chemtrails uygulaması vardı. Daha önce hiç bukadarını görmemiştim. Özellikle şehrin varoşların yönelik yapılan bir uygulamaydı.