Nibiru mu ? Çift güneş mi ?

Nibiru mu ? Çift güneş mi ?

Son günlerde dünyadaki güneş görüntülerinde, çift güneş veya nibiru görüntüleri olduğu söylenen bazı cisimler çoğalmaya başladılar.

En son Hollanda’da çekilen bir videoda bu durum belgelenmiş. Görüntüdeki cisim veya her ne ise oldukça net bir biçimde görünmektedir. Video test edilmiş ve görüntünün doğruluğu onaylanmıştır.

Aşağıdaki görüntüde başka bir ülkeden çekilmiş ve analizi eklenmiş…

Buradaki görüntülerden başka yüzlerce fotoğraf ve video mevcut…

Olası bir cisimin amatör astronomlar tarafından görüntülenememesi ve bu şekilde ortaya çıkan görüntüler kafa karıştırmaya devam ediyor. Zaten NASA gibi kamu kuruluşlarından bu yönde hiçbir açıklama olmaması amatörlerdende bir ses çıkmaması Nibiru veya başka bir gök cismin varlığını bir türlü açıklayabilmiş değiller…

Yukarıdaki tüm görüntüler gerçek görüntülerdir. Burada görünen ikinci cismin atmosferik bir olay olma ihtimali bence daha mümkün görünüyor. Ancak okuduğum bazı bilgilerde açısal olarak görünmesi mümkün olmayan ve günümüz teknolojinin ulaşmakta zorlanacağı görüntülerde olabilir.

Örneğin güneşle aynı doğrultuda olan bir cismi dünyadan tesbit etmeniz mümkün değil. Zaten nibirunun güneyden birden ortaya çıkacağı sümer tabletlerinde yazıyor. Durum öyle ise Nibiru görüntüleri belki atmosferden geçerken bazı kırılmalar ile bize ulaşıyor olabilir.

Nibiru mu

Özellikle güney kutup bölgesindeki neumayer kutup istasyonu gözlemleri önemli orada da zaman zaman bu tip görüntüler kayıt ediliyor.

Yeni bilgiler geldikçe eklemeye çalışacağım…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

1 Yorum

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
mehmet
mehmet

Tam ayın olması gerektigi yerde o cisim ve anlamsız derecede büyük görünüyor.. …
ezoterik bilgilere göre , eski uygarlıkların anlatılarına göre güney göklerinde tam ufuk cizgisinin hemen üzerinde görünmeye baslayacagı söyleniyor…dogu da degil zaten.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

1
0
Would love your thoughts, please comment.x