Niburu mu ? Çift güneş mi ?

Son günlerde dünyadaki güneş görüntülerinde, çift güneş veya niburu görüntüleri olduğu söylenen bazı cisimler çoğalmaya başladılar.

En son Hollandada çekilen bir videoda bu durum belgelenmiş. Görüntüdeki cisim veya her ne ise oldukça net bir biçimde görünmektedir. Video test edilmiş ve görüntünün doğruluğu onaylanmıştır.

[youtube 2U4GwMtJnRQ]

Aşağıdaki görüntüde başka bir ülkeden çekilmiş ve analizi eklenmiş…

Buradaki görüntülerden başka yüzlerce fotoğraf ve video mevcut…

Olası bir cisimin amatör astronomlar tarafından görüntülenememesi ve bu şekilde ortaya çıkan görüntüler kafa karıştırmaya devam ediyor. Zaten NASA gibi kamu kuruluşlarından bu yönde hiçbir açıklama olmaması amatörlerdende bir ses çıkmaması Niburu veya başka bir gök cismin varlığını bir türlü açıklayabilmiş değiller…

Yukarıdaki tüm görüntüler gerçek görüntülerdir. Burada görünen ikinci cismin atmosferik bir olay olma ihtimali bence daha mümkün görünüyor. Ancak okuduğum bazı bilgilerde açısal olarak görünmesi mümkün olmayan ve günümüz teknolojinin ulaşmakta zorlanacağı görüntülerde olabilir.

Örneğin güneşle aynı doğrultuda olan bir cismi dünyadan tesbit etmeniz mümkün değil. Zaten niburunun güneyden birden ortaya çıkacağı sümer tabletlerinde yazıyor. Durum öyle ise Niburu görüntüleri belki atmosferden geçerken bazı kırılmalar ile bize ulaşıyor olabilir.

Özellikle güney kutup bölgesindeki neumayer kutup istasyonu gözlemleri önemli orada da zaman zaman bu tip görüntüler kayıt ediliyor.

Yeni bilgiler geldikçe eklemeye çalışacağım…


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mehmet Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mehmet
Ziyaretçi
mehmet

Tam ayın olması gerektigi yerde o cisim ve anlamsız derecede büyük görünüyor.. …
ezoterik bilgilere göre , eski uygarlıkların anlatılarına göre güney göklerinde tam ufuk cizgisinin hemen üzerinde görünmeye baslayacagı söyleniyor…dogu da degil zaten.