HAARP Zamanı değiştirebilir mi ?

HAARP Zamanı değiştirebilir mi ?

Brezilyalı bilim adamları HAARP in zamanı manipüle edilebileceğini iddia ediyor.

Brezilyalı fizikçi Fran de Aquino göre, askeri proje HAARP, deprem ya da kasırga oluşturmak için kullanılabildiği gibi alternatif seyahat için zaman boyutunu değiştirmek içinde kullanabilecek.

Fizikçi Fran de Aquino HAARP konusunda yaptığı çalışmalar ile tanınıyor. Dünya en tehlikeli fizikçisi olarak gösteriliyor.

Bugünlerde gökyüzünde görülmeye başlanan vortex lerin HAARP sinyallerinde zaman kargaşası karıştırma ve zamanı manipüle etme çalışmalarının oluştuğunu ispatlıyor.

Aşağıda bu çalışma sırasında oluşan garip hava değişimleri görülüyor.

Vortexlerden örnekler

Zamanı manüpile etme girişimleri bazı dizilerde izlemiştik. Yapılan toplumsal bir olay mı yoksa kişisel bazda değişimler mi söz konusu nu bunu anlamak için vakit henüz erken.

Ancak geçen sene böyle bir olay yaşandığını gün dönümü zamanında birçok ülkede zaman atlaması olduğu ve ” Flash forward ” olduklarını okumuştuk.

Haberleri takip ettiğimizde bu yönde bazı ilginç gelişmeler var. Uçak uçuşları sonrasında zaman kayması yaşayanların garip davranışları oluşuyor.

HAARP Zamanı değiştirebilir

Fizikçi Fran de Aquino olayı şu şekilde açıklamış :

Çizdiğinde benzetme gemi okyanusda gidiyor öngörülüyor. Çelikten yapılmış gemi, uniform bir ELF elektromanyetik alana maruz kaldığında, ELF nin şiddeti ve sıklığı ile başka zamana geçiş yapacak.

Bu elektromanyetik alan, düzgün olmasının yanı sıra, yeni zamana geçiş sırasında gemi ile aynı yerde kalmalıdır. Bu aynı yerde değilse, geminin her parçası gelecekte farklı zamanlara geçişler gerçekleştirir.

Gemi ile kalmasını sağlayan elektromanyetik alan için, bu alanın tüm parçaları, gemi içinde kalmak zorundadır. Kendi iletkenlikleri ve yoğunlukları farklı olduğundan kişiler gelecekteki farklı zamanlara geçişler yapacaktır. Bu gemi içinde kalan herkes için geçerlidir.

Bu durum yıllardı üzerinde tartışılan ” Philadelphia deneyi – 1943 ” açıklamış olacak.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_Deneyi

Konu hakkında ayrıntılı haber kaynağı :

http://beforeitsnews.com/story/2167/703/Physicist:_HAARP_Manipulates_Time.html

Bu konuyu birçok defalar datalarda görmüş olmamız bunun açıklanmasını beklediğimizi söylememiz lazım. Birçok kaynakta belirsiz şekilde iyonesfer ısınmasının olduğu alanlarda zaman kayması yaşanmakta.

HAARP Zamanı değiştirebilir

Bundan sonraki haberlerde bu konuyu özellikle aramaya devam edeceğiz. Sizlerde zaman kayması yaşarsanız bilgi olarak yazabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

9 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Amphitritel
Amphitritel

Tam bu yazılanları anlatan bir film var,Quiet Earth.Filmde HAARP ın bir projesi sonucu dünyada zaman kayması yaşanıyor.Daha fazla ayrıntı vermeyeyim.İzlemenizi tavsiye ederim…

aslı
aslı

De Aquino HAARP’ın daha ileriye giderek yerel yerçekimi dalgalarını bloke ederek,hatta kontrol ederek yerçekimini değiştirebileceğini,zamanı çarpıtarak (?) zaman genişlemesine yolaçtığını söylemiş.

Fatih Tezel

elektromanyetik dalgalar ile bunu yapacblmek mümkün ancak zamanda sapma veya zaman algısı değişiminin tek sorumlusu haarp değil tabi…dünyanın boyutsal değişimi de biz insanlar üzerinde zamanı farklı algılamamıza yol açacaktır…yani bu olanlar depremler, iklim değişiklikleri, kitleler üzerindeki ani psikolojik değişimleri sadece haarp a bağlamamak gerekir…üzerinde yaşadığımız dünyanın değiştiğini ve bu değişimin her döngüde olduğu gibi devam edeceğini kabullenmemiz gerekir…

samet
samet

eskişehir üzerinde son 1saattir manyetik dalgalanmadan etkilenmiş bulutlar var.

Sami34
Sami34

Fringe’in yokluğunda harika bir konu olmuş (şaka tabii ki admin arzu edersen ilk cümleyi kaldırabilirsin.) Ayrıca bu konu ile ilgili Philadelphia Deneyi adında 2 film mevcut, youtube’da bulup izleyebilirsiniz. Bir de Nolan’ın filmi ‘The Prestige’ bir bakıma Nicola Tesla’nın HAARP’ı ilk kullandığı zamanları da anlatıyor. Her izlediğimde yeni şeyler keşfettiğim ender raslanır bir kalitede film izlemeyenlere tavsiye ederim. Demekki bilim kurgu, kurguluktan çıkıp gerçekliğe dönüşmeye başlıyor.

Serhat Öden

zaman kavramını kütleçekiminden başka hiçbir oluşum etkileyemez, E=mc² gibi bir bilimsel gerçeği gözardı etmeyin zamanı yavaşlatmak veya hızlandırmak istiyorsak kütleçekimden başka hiçbirşeye itibar etmemeliyiz çünkü uzay ve zaman birdir birbirinden ayrılmaz bu sebeple zamanı bir tek "m=" etkiler(kütle çekimi yaratacak olan cisim). Haarp kütlesel bazda bir oluşum sunmuyor bu sebeple zamanı bükemez. Dünyada bir Flash foward olursa dünyaya yakın geçen ve kütlesi çok büyük olan bir gök taşı sebep olabilir, hangi paralel ve meridyenin kesişme noktasına yakın geçerse orda zaman anormaliteye uğrar.

Sibel

Merhaba, Haarp konusu giderek popüler bir ilgi alanı haline geldi ve gerçekten de ilginç bir konu ama manyetik alan denemelerinin adı bilinmeyenlerinin de olduğunu sanıyorum ben yani HAARP bi şey vadetmeyen bir ipucu gibi ilgiyi kendinde toplayıp belki asıl denemelerin aranmasını engelliyor olabilir. Tabi bu da başka bir komplo teorisi olabilir. 1999 yılında depremden hemen sonra yazdığım Sırıtkan Kırmızı Ay romanında bir zaman kayması olmuştu. 11.11.1999 tarihinde olmuştu olay, ben bunu romanda tam olarak çözemedim, keşke bilimkurgu meraklıları dışında sizler gibi teknikçiler de okuyup fikir beyan edebilseydi, bu beni sevindirirdi. Her neyse sayfanızı çok başarılı buluyorum, yorumlarıyla katılanlar dahil tüm… Read more »

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

9
0
Would love your thoughts, please comment.x