NASA nın gizli deneyi.

3
105

NASA nın gizli deneyi

Son güneş patlamalarından sonra oluşan manyetik alan zayıflaması ve bir önceki yazımızda yazdığımız atmosfere bırakılan Aluminyum oksitin çok daha geniş boyutlu olarak denenmesi gündeme geldi

NASA 14 Mart – 4 Nisan 2012 tarihleri arasında ATREX füzeleri ile atmosferin üst tabakalarına Aluminyum oksit enjekte edecek. Jetstream akımları ile bu madde hızla tüm dünyaya yayılmaya başlayacak. Özellik acele ile bu deneye başlamaları oldukça ilginç bir gelişme olarak kayıt ediliyor.

Atmosfere bırakılacak kimyasal madde Trimethyaluminyum olarak geçiyor. Açıklayıcı sayfada ayrıntılı bilgi mevcut.

http://en.wikipedia.org/wiki/Trimethylaluminium

Projenin ismi ATREX bu proje ile ilgili olarak NASA nın sayfasındaki bilgiler aşağıdaki şekilde.

http://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/missions/atrex-3rkts.html

Bırakılacak maddeler atmosferin 60 – 65 km yükseliğine ve saatte 200 – 300 km hızlara ulaşan jetstream akımının içine enjekte edilecek.

NASA nın gizli deneyi

Bu durum dünyanın manyetik alanına nasıl bir etki edeceği hesaplanmasına rağmen dünya atmosferinin buna nasıl tepki vereceği bilinmiyor.

NASA nın açıklaması deneysel olarak yapılacak bu çalışmanın başarılı sonuçlarına göre çok daha büyük boyutlu olarak aluminyum oksit enjekte işlemi devam edecek.

Deneysel çalışma güzergahı

10 Mart 2012 tarihinde Newyorkta yoğun olarak chemtrails uygulama video ve görüntüleri gönderiliyor. Aşağıda bunlara bir örnek…

İnsanoğlunun sonu sanırım atmosferin bozulması ile gelecek. Bunun içinde oldukça fazla bir uğraş var. sonuçları belli olmayan bir çalışma ile karşı karşıyayız…

Dikkatle takip ediyoruz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
seza
seza

Cuma gününden buyana üzerimde aşırı derecede bitkinlik tuhaf bir ruh haliyeti var, namazlarımı bile kılamaz hale geldim 🙁 ilk kez böyle birşey oluyor… Farklı ruh halleri tuhaf hissiyatlar yaşayan bazı arkadaşlarımda olmuş. Eklem ağrılaır vs umarım bunlarla alakalı değildir.