NASA’nın Mavi Işık Projesi…

NASA’nın Mavi Işık Projesi dahilinde yaptığı bir diğer denemenin Norveç’te açıklanamayan hologram olduğu iddia edilmekte.

İnsanları şaşırtıcı bir biçimde oluşan ve gökyüzünde bir müddet seyredilen görüntüler ancak bu proje ile irtibatlandırılarak açıklanabilmekte imiş.

Yani HAARP, uydular ve hologram. Diğer taraftan UFO yani tanımlanamayan uçan cisim görüntülerinin de pek çoğunun hologram olduğu, bu sebeple bir türlü açıklanamadığı, Yeni Dünya Düzenini kurmaya çalışanların (İlluminati) bu noktada çok ileri bir teknolojiye sahip oldukları iddia edilmektedir.

NASA’nın Mavi Işık Projesi :

Kabe’deki Melek görüntülerinin de benzeri teknoloji ile üretildiği ve insanları etkilemeye çalıştıkları iddia edilmekte.

http://forum.donanimhaber.com/m_49655243/tm.htm

Mavi Işık Projesi hakkında önümüzdeki yazılarda daha çok yer vermeye çalışacağım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ebuzergıffarı
ebuzergıffarı

Müslümanların en kutsal mekanına Melek hologramı yapmak, Bu tür ınsanlara ne kazandırır ki. Bu Mucize Muslumanların Daha da sağlam ınanmalarına vesıle olmazmı. Ve bu organzasyonlarda ki insanlar Müslümanları Bu alanda etkileyerek ınançlarını sağlamlaştırarak kendılerıyle çelışmezlermı. Ben bır anlam veremedım. Ve hologram olduğunu sanmıyorum. Ve anlam veremedım… bu vıdeonun böyle etıketlenmesı bence hologram.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x