NASA’nın Mavi Işık Projesi…

2
100

NASA’nın Mavi Işık Projesi dahilinde yaptığı bir diğer denemenin Norveç’te açıklanamayan hologram olduğu iddia edilmekte.

İnsanları şaşırtıcı bir biçimde oluşan ve gökyüzünde bir müddet seyredilen görüntüler ancak bu proje ile irtibatlandırılarak açıklanabilmekte imiş.

Yani HAARP, uydular ve hologram. Diğer taraftan UFO yani tanımlanamayan uçan cisim görüntülerinin de pek çoğunun hologram olduğu, bu sebeple bir türlü açıklanamadığı, Yeni Dünya Düzenini kurmaya çalışanların (İlluminati) bu noktada çok ileri bir teknolojiye sahip oldukları iddia edilmektedir.

NASA’nın Mavi Işık Projesi :

Kabe’deki Melek görüntülerinin de benzeri teknoloji ile üretildiği ve insanları etkilemeye çalıştıkları iddia edilmekte.

http://forum.donanimhaber.com/m_49655243/tm.htm

Mavi Işık Projesi hakkında önümüzdeki yazılarda daha çok yer vermeye çalışacağım.

Yorumlarınızı bekliyorum.


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Fahri Meteorologebuzergıffarı Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ebuzergıffarı
Ziyaretçi
ebuzergıffarı

Müslümanların en kutsal mekanına Melek hologramı yapmak, Bu tür ınsanlara ne kazandırır ki. Bu Mucize Muslumanların Daha da sağlam ınanmalarına vesıle olmazmı. Ve bu organzasyonlarda ki insanlar Müslümanları Bu alanda etkileyerek ınançlarını sağlamlaştırarak kendılerıyle çelışmezlermı. Ben bır anlam veremedım. Ve hologram olduğunu sanmıyorum. Ve anlam veremedım… bu vıdeonun böyle etıketlenmesı bence hologram.