Sahte uzaylı istilası na hazır mısınız?

Sahte uzaylı istilası :

Evet böyle bir istilaya sahtede olsa gerçekte olsa hazır mıyız?

Gelin bu sorunun cevabına bakalım.”Sahte Uzaylı İstilası” yolunda beyinlerimiz, psikolojimiz nasıl hazırlanıyor bir görelim…

Bu yazımı okumadan önce lütfen şu yazımı okumanızı tavsiye ediyorum:

Britney Spears : İlluminati’nin Planlarını Anlatıyor!

Evet şimdi başlayalım “Sahte Uzaylı İstilası” Planına!!!

Yine İlluminati kartlarıyla başlıyoruz.

Soldaki resimde Gördüğünüz kişi Ronald Wilson Reagan.Kendisi 4o.Amerika Birleşik Devletleri Başkanı 20 ocak 1981-20 ocak 1989 yılları arasında görev yapmıştır.Ronald Reagan’ın en ülün projesi ” Yıldız Savaşları Projesi” dir.Kamuoyunda bu şekilde bilinen projenin aslında gerçek adı “stratejik savunma girişimi” dir.Bu proje altında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Reagan, nükleer bir savunma projesi geliştirmiş.Bu projeyi aslında SSCB’ye karşı başlatmıştır.Proje kapsamında, nükleer silahların kullanım aşamasında yok edilmesi anlayışına dayanmaktadır. buna göre düşman füzeler uzaya yerleştirilen, lazer ve benzeri ışınlarla yok edilecektir. abd’nin özellikle sscb’yi hedef alarak geliştirdiği sdi’ye göre bu sistem, karşı tarafı bir işe yaramayacak olan yeni saldırı füzeleri yapmaktan vazgeçirecek bir etki doğuracaktır. Bu gizli ya da komplo teorisi değildir.Buraya kadar yazdıklarım herkesce bilinen kamuoyuna sunulan kesin ve net bilgilerdir.

Ronald Reagan hakkında birkaç anlatmak istediğim detayı yukarıda vererek asıl işimize geçelim. Reagan, 80’lerde birçok konuşmasında dünya dışı varlıkların dünyamızı tehdit edebileceklerinden ve her an bir dünya dışı varlık istilasına uğrayabileceğimizden bahsettiği birçok konuşması bulunmakta.Hemde bunları pek çoğumuzun 2000’lerden sonra 11 Eylül saldırısı ile hortlayan komple teorili yıllarda değil çok daha öncelerde bahsediyor. Ronald Reagan’ın uzaylılardan ve dünya dışı varlıkların tehditlerinden bahsettiği yıllar 80’li yıllar.Yani aslında pek çok insanın UFO fenomenini benimsemediği ve dalga geçtiği yıllarda söylüyor.Şimdi ise öyle bir hale getirildik ki sinema, müzik endüstrisi ve basın yayın organlarınca en ufak bir ihtimal bile vermeyerek uzaylılara inanmayan insanların aklında “acaba olabilir mi?” sorusunu dikte ettiler.

Şimdi gelin o yıllarda UFO ile ilgili bize uyarı yapan Ronald Reagan’ın konuşmalarına

Sahte uzaylı istilası

Konuşmanın Metni

” Perhaps, we need some outside universal threat.I occasionally think how quickly our differences worldwide with vanish.If we were facing an alien threat from outside this world, and yet I ask you.Is not an alien force already among us?.what could be more alien to the universal aspiration about peoples?then war and the threat of war.”

Türkçe Çevirisi

“Belki, dışardan gelen evrensel bir tehdite ihtiyacımız var.Ara sıra düşünüyorum, dünya genelinde farklılıklarımız nasıl çabuk bir şekilde kaybolur diye.Eğer dışardan gelen bir uzaylı tehdidiyle yüzleşmek zorunda kalırsak bu dünyada… ve soruyorum.Aramızda olan yabancı bir güç değil mi?İnsanlar hakkında evrensel gayemizden ne daha fazla yabancı gelebilir?savaş ve savaş tehdidi.

(Not: çevirmelerde hata yapmış olabilirim affola.Düzeltmeler için uyarmanız yeterlidir.)

Illuminati’nin adamı aslında hedeflediklerini 80’li yıllardan beri senatoda meclislerde halk duyurularında konuşmalarını rahat rahat yapıyorlar. İlgilenen insan yok. arkasında neler döndüğünü araştıran insan yok.

Şimdi gelelim Ronald Reagan’ın “Yıldız Savaşları Projesi” ndeki amacına ve UFO’larla ilgili hedeflediklerine…

Reagan’ın amacı neydi yıldız savaşlarında? “karşı tarafı bir işe yaramayacak olan yeni saldırı füzeleri yapmaktan vazgeçirecek bir etki doğuracaktır.”

Peki UFO planında amaç ne? İnsanları bir istila yalanına inandırarak onlara kendilerini çaresiz hissettirmek ve sonrasında tüm dünyayı kurtarması için bu kişileri istememiz ve onlarında dünyayı tek bir şartla kurtaracağı karar ” New World Order: Yeni Dünya Düzeni” izin verdikten sonra bizi kurtarmaları (!)

Sonuç:İkiside aynı projenin ortak adımları.strateji aynı.karşı tarafı çaresiz bırakmak ve tek kurtuluş yolunun kendilerinde olduklarına bizleri inandırmaları.peki bu uzaylılardan kurtuluşu bize beleşe mi vericekler sandınız?Yanıldınız.Tek bir dünya devleti kurma şartıyla bizleri bu istila (!)’dan kurtaracaklar.

Şimdi gelin son 2 yılda uzaylılarla alakalı enteresan gelişmelere… Bu gelişmeler sizin ” Sahte Uzaylı İstilası”‘na zihnen hazırlamak..Zihin manipülasyonu…

Sahte uzaylı istilası

1) 10 Nisan 2011- FBI 50 yıl boyunca inkar ettiği Roswell olayının kayıtlarını açıkladı ve Roswell olayını kabul etti.

FBI MEMO PROVES ALIENS AT ROSWELL!

Yorum: Neden Şimdi?50 yıldır nerdeydin FBI?

2) 19 Nisan 2011- Rusya’da karlar arasında bir uzaylı yaratığın bulunduğuna dair görüntüler Dünya’yı ayağa kaldırdı.

http://www.ufohaber.com/acaba-uzayli-mi/

Yorum: FBI’ın haberi gündemdeyken bu haber büyük etki yarattı kamuoyunda.ancak daha sonra bunun tavuk bacağından yapıldığı anlaşılan bir şekil olduğu ortaya çıktı.

3) 26 Temmuz 2011- NBC Televizyonu kameralarına UFO görüntüleri yakalandı.

http://www.ufohaber.com/nbc-kamerasi-ufo-goruntuledi/

Yorum: Hakkında hiçbir fikir yürütemiyorum.Askeri bir uçakta olabilir bilmiyorum.ama bütün haberleri böyle sık sık ve arka arkaya yayınlamaları bir planın işlemesi için.

4)9 Ağustos 2011- NASA Uzayda DNA bulduğunu açıkladı.

http://www.antigazete.com/yeryuzunde-yasamin-ilk-izleri-uzayda-olabilir_haberi_5246.html

Yorum: Bizim dışımızda diğer gezegenlerde bize yakın ( dna bulundu cümlesi bu yüzden önemli ) yaşam formlarının bulunduğuna veya canlılarına inandırmak.

Burada şunuda belirtmek gerekir tabiki mikroorganizmalar olabilir ya da türevi başka şeyler.ama haberin yayınlanış kronolojisi açısından enteresan ve dikkat çekicidir.

5) 19 Ağustos 2011- Hürriyet’te başlık: Küresel ısınma nedeniyle uzaylı istilası yaşanabilir

http://www.hurriyet.com.tr/planet/18527374.asp

20 Ağustos 2011-Hürriyet’te başlık: NASA: Uzaylılar bizi durdurabilir.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/18534322.asp

Yorum: Zihin Manipülasyonu bariz 🙂

İşte bu sonuncu haberi gerçekten gazetede görmek beni şaşırttı.Bugüne kadar bu tür haberlere ya forumlarda ya da ufo’larla alakalı olan sitelerde bulabilirdiniz.ancak haber NASA tarafından ve The Guardian gibi bir gazetede yayınlanmış bir haber.

Bu arada NASA’nın bu haberle alakalı açıklamasında önceden yayınlanan şu haberde dikkatimi çekmişti.

Sahte uzaylı istilası

Şimdi her şey daha net bir şekilde oturmaya başladı galiba?? Bu planın Hükümet kanadını, basın -yayın organı kanadını inceledik.Şimdi birde sinemaya bakalım…

YAKIN ZAMANDA ÇEKİLEN UZAYLI VEYA UZAYLI İSTİLASI KONU ALAN FİLMLER

DISTRICT 9

[youtube d6PDlMggROA nolink]

SKYLINE

[youtube Nya6qDsxDuE nolink]

THE CHRONICLES OF RIDDICK

[youtube sSf2v_pWGtQ nolink]

BATTLE:LOS ANGELES

[youtube tAdm9ssE6gk&ob=av3e]

COWBOYS&ALIENS

[youtube zH7KZD5vGBY nolink]

GREEN LANTERN

[youtube sZLNaItmQ5o nolink]

TRANSFORMERS 3 – THE DARK OF THE MOON

[youtube 97wCoDn0RrA nolink]

WAR OF THE WORLDS-1

[youtube lZbtkBydAEU nolink]

WAR OF THE WORLDS-2

[youtube unSbtED22Fw nolink]

E.T-2

[youtube FMexIKKRbBQ nolink]

THE DAY THE EARTH STOOD STILL

[youtube t88LH84m3pg nolink]

PAUL

[youtube KdHUQtnJsyQ nolink]

SUPER 8

[youtube tCRQQCKS7go nolink]

Sahte uzaylı istilası

Daha liste uzun ama yeterli bu kadar.bu koyduklarımdan çoğuda 2010-2011 yılı yapımlar.aralarında çok azda olsa eski yapımlarda var.

Hollywood durmaksızın sinemayla bu telkinleri kafamıza işliyor.Siz ben inanmıyorum desenizde.bir aşk filminde ekranın içinde gerçekten yaşanıyor olan bir aşk olmamasına rağmen duygusallaşıyorsanız, ya da senaryosu oynanan komedi filmine gülüyorsanız bunların püf noktası ALGI’dır. Aslında ekranda izledikleriniz gerçek olmamasına rağmen zihin bunu gerçekmiş gibi kabul eder ve buna göre ağlar veya güler.İşte bu uzaylı filmlerinde de farkında olmadan bize bu algıyı yerleştiriyorlar. Birkaç farklı koldanda destekliyorlar bu algıyı ve sonuç: Uzaylılara İnanan milyonlarca insan!

Gelgelelim Ronald Reagan’ın Yıldız Savaşları projesini hayata geçirmek için yani uzaya yerleştirilmiş olan uydu ve silah sistemlerini “kahraman” gibi gözükerek kullanmak için bir senaryoya ihtiyaç var.buda sahte uzaylı saldırısı.insanlara korku ve panik yaratarak onları çaresiz hissettirerek “bizi kurtarın” cümlesini söylemeye zorlatmak ve “bizi kurtarmanız için ne yapmanız gerekiyorsa yapın her şeye tamam” diyecek hale getirip, kendilerinin hazırladıkları tezgahı yine kendilerinin yıldız savaşları projesi kapsamında bozarak tüm dünya devletleri gözünde ” kahraman” olarak Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak!

Geldik yazının sonuna arkadaşlar.dediğim gibi geçen gün Hürriyet’te çıkan NASA’nın açıklamasına dayandırılan haberde ” Küresel ısınma nedeniyle uzaylı istilası ile karşı karşıya kalabiliriz” haberi aslında daha ciddi neler yaşayacağımızın habercisi gibi.Linki yeniden veriyim mutlaka bakın derim habere.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/18527374.asp

Saygılar

Teşekkürler

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

8 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
8 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tyche
Tyche

20 dakika önce filan ben de sabah gazetesinin 20 ağustos tarihli sayısında, aynı haberi gördüm ve oldukça şaşırdım. Sonrasında buraya girdim ve yorum yapmak istedim ama siz önce davranmışsınız. Sabah gazetesi Nasa’Ya sunulan raporlardan birinde dünyada artan sera gazı salınımı sebebiyle uzay dışı yaratıkların istilasının mümkün gözüktüğü, e insanlığı yoketmek isteyeceklerinden bahsediyordu. Aklıma direk Keanu Reeves’in “The Day the Earth Stood Still” adlı filmi geldi.Orada Keanu dünyadaki canlıları yok edip, gezegeni insanlardan kurtarmaya gelen bir uzaylı rolündeydi.Film 2008 yapımı. Ayrıca şunu da eklemek istiyorum. Geçenlerde Julia Roberts’ın bilmemkaç milyon doları, uzaydışı yaratıkların araştırılması için bağışladığı vb. haberler gördüm.Hollywood yıldızları da… Read more »

RADO
RADO

EYLÜL 25-30 ELE, 2012 ARALIK ALIENS

yaralı kovboy
yaralı kovboy

Dünyayı istila etme zamanları 4.11.2011 04:46 GMT galiba los angeles dünya istilasını izlerken bu tarih yazıyordu ekranda merakla bu tarihi bekliyorum o gün bişe yapacaklar galiba filmi izleyen insanlar zannediyor filmde geçen tarih ama ben bunu istila tarihi diye bekliyorum kuzenlerime bunları anlattım 2 si bana hak verdi diğer 3ü siz kendinizdemisiniz dedi haarpı falanda anlattım şokk oldular neler yaptığını okutunca…

yesilvet
yesilvet

bizi öyle bir hale getirdiler ki : gercekten uzaylılar gelse ve dünyayı istila etmeye kalksa dünyanın %90 ‘nı su sekilde düsünecek : bunlar uzaylı kılıgında amerikalı .
dahası bir tanesini yakalayıp otopsilerini yapsak ve gercekten dünya dısı canlılar oldugunu somut olarak görsek o zaman da : evetttt bunlar uzaylı ama kesin bunları amerikalılar gönderdi diyecegiz.. bizi bu kıvama bu sistem getirdi ,haklısınız …uzaylı diye birsey bile yok ,onların hepsi amerikalı!!!!

Ahmet Kartal
Ahmet Kartal

Ama sadece sahte ufo istilasıda yetmiyor. Bunun ikinci ayağı Fema Toplama Kampları. Milyonlarca insanı toplama kamplarına götürüp infaz edecekler. İlluminati’nin ilk emri neydi “insan nüfusunu doğayla orantılı olarak 500 milyonun altında tut.”

mert
mert

alın benden daha gerçekçi bir varsayım,bu uyanık abd liler uzaylı kılığında dünyayı istala etme planları hazırlığında olabilirler,vaktiyle bilek gücüyle alamadıkları istanbulu denizden iki atom bombası sonrası gelebilecek büyük deprem,sonra ufolarıyla biraz görüntü yapıp aha bakın uzaylılar yaptı deme olasılıkları var,bu teknoloji ve finansa sahipler hatta iklimi kontrol edebilicek tesisleri bile var,

anteros
anteros

selamlar gece gun cnbc de dr who’nun yenı bolumlerınden bırı yayınlanıyordu. yagmur bulutları mezarlıklar ustunde toplanıp yagmur yagdırıyor ve toprak altındakı ölüler uzaylı robotlar olarak cıkıyorlardı. hepsı zobi gibi şuursuz ve tek bir kaynaktan emir alıyorlardı. sonra bizim dr who abd baskanlık ucagına alınıyor ve burada kendısının tüm dünyanın başkanı oldugu ve olaganustu yetkılerı oldugu haber veriliyor. adr who bu nasıl olabılır dıyor. gorevi bıldıren böyle büyük tehdir durumlarında birleşmemiz daha kolay oluyor diyor. bir çok komplo kuramlarıyla dolu web sitesinde de benzer şeyler yazıyor. tek dunya devleti, yeni dunya duzenını kurabılmek ıcın siyonıstler haarp bluebeam teknolojısı vs ile bir… Read more »

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x